Eskiden İzlediğiniz YouTube kanalları nelerdi?

436077

Hectopat
Makaleler
4
Eskiden (aşırı eski ya da 4-5 yıl önce fark etmez) severek izlediğiniz ama şimdi çok çocuksu ya da eskisi kadar eğlendirmeyen ancak harbi ''old'' diyebileceğiniz kanallar neler?
Benim en sevdiklerim arasında TürkPro vardı şu an daha çok troll videolar çekse de GTA V'in bilmediğim tüm şeylerini ondan öğrendim desem yalan olmaz. GamersTurk vardı belki aranızda bilenler vardır özellikle korku oyunlarıyla çektiği videolar çok hoşuma giderdi. Apotext'i bilen var mı bilmiyorum ama kendisi şu an YouTube'u bırakmış görünce çok üzüldüm, JadoLive vardı hatırlayan kesin olur şu anki kitlesi pek iyi olmasa da eskiden çok iyi bir kanaldı. Sesegel, Burak Oyunda ve Oha Diyorum (eskisi gibi değil şu an) gibi kanalları anlatmaya gerek yok herkes bilir zaten. Ve daha bir sürü hatırlayamadığım kanal var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oha Diyorum, YapYap, ListeDelisi, BonBon TV ve Oyun Delisi favorilerimdi, Sadece Kemal, Melih ve Serdar abinin kalmış olması üzücü.

2021'e kadar her şey çok iyi giderken sadece 3 kişinin kalması üzücü, arkadan Utku ve Emre abi de olmasa hiç izlenmez.

Eskiden (aşırı eski ya da 4-5 yıl önce fark etmez) severek izlediğiniz ama şimdi çok çocuksu ya da eskisi kadar eğlendirmeyen ancak harbi "old" diyebileceğiniz kanallar neler?
Benim en sevdiklerim arasında türkpro vardı şu an daha çok troll videolar çekse de GTA V'in bilmediğim tüm şeylerini ondan öğrendim desem yalan olmaz. Gamersturk vardı belki aranızda bilenler vardır özellikle korku oyunlarıyla çektiği videolar çok hoşuma giderdi. Apotext'i bilen var mı bilmiyorum ama kendisi şu an YouTube'u bırakmış görünce çok üzüldüm, jadolive vardı hatırlayan kesin olur şu anki kitlesi pek iyi olmasa da eskiden çok iyi bir kanaldı. Sesegel, Burak oyunda ve oha diyorum (eskisi gibi değil şu an) gibi kanalları anlatmaya gerek yok herkes bilir zaten. Ve daha bir sürü hatırlayamadığım kanal var.

Enes batur lord of Murat salataman.

Eskiden ve şimdi de izlediklerim;
Dost Kayaoğlu, Enis Kirazoğlu, Phanmetal, Hiç Komik Değil, Multiplayer, Filmler ve Filimler, Röportaj Adam, Kindred Channel, Linüx, Chris Titus, Nygma, Yorekok, Carry Potter.

Ahmet aga Enes batur han kanal sadece bu üçlü ile 24 saat geçiriyordum özellikle Ahmet aga benim için ayrı yeri Enes batur happy wheels videosuyla han kanal Minecraft videoları efsaneydi fakat şimdi çoğu kanal öldü ya da eskisi gibi değiller.

Geri
Yukarı