Eskileri özlüyorum

Kardeşim benim, ben 14 yaşındayken bayağı sıkıntılı günler geçirmiştim. Merak etme Allah'ın izniyle 16 yaşına gelirsen daha iyi hissedeceksin inşallah. Senin bahsettiğin olayı gayet iyi anlıyorum. Bir de üstüne 7.7 deprem oldu, psikolojimiz allak bullak oldu. Umarım bir bilgisayarın ya da telefonun vardır. Ancak bu ikisiyle mutlu olabilmiştim ben. Eğer memleketindeysen ve depreme yakalanmadıysan buna şükret, çünkü biz şu an memleketimizde bile değiliz. :(

Kardeşim benim, ben 14 yaşındayken bayağı sıkıntılı günler geçirmiştim. Merak etme Allah'ın izniyle 16 yaşına gelirsen daha iyi hissedeceksin inşallah. Senin bahsettiğin olayı gayet iyi anlıyorum. Bir de üstüne 7.7 deprem oldu, psikolojimiz allak bullak oldu. Umarım bir bilgisayarın ya da telefonun vardır. Ancak bu ikisiyle mutlu olabilmiştim ben.
Allah yanımızda. Eğer yardım edelecek birşey varsa, yapılacak birşey varsa her zaman buradayım. Geçmiş olsun. Allah büyük. İyiyiz yinede. Şükür en azından bende var.

Yumurcak TV, planet çocuk, eski cartoon network maalesef artık yoklar bende çok özlüyorum 5 yıl öncesini hiçbir derdim yoktu rahattım istediğimde dışarı çıkıyordum gidip annemlerle 20 TL'ye hamburger yiyip geliyorduk maalesef şimdi çok zor. Hayatımda önemli olmayan ve bana zararı dokunan kimse yoktu. Deprem korkusuyla uyumuyordum. Üzülüyorum bazen sorguluyorum bir daha dönemez miyiz diye ama nafile geleceğe bakmak gerek.

Resmen hissettim.Ne güzel anlatmışsin

Yeni konular

Geri
Yukarı