Eskileri özlüyorum

Güzel olur başla kendini geliştir, hem fiziksel hem ruhen. Sonra keyfin yerine gelir. İyi basmalar :D
Teşekkür ederim 😊

Yumurcak TV, planet çocuk, eski cartoon network maalesef artık yoklar bende çok özlüyorum 5 yıl öncesini hiçbir derdim yoktu rahattım istediğimde dışarı çıkıyordum gidip annemlerle 20 TL'ye hamburger yiyip geliyorduk maalesef şimdi çok zor. Hayatımda önemli olmayan ve bana zararı dokunan kimse yoktu. Deprem korkusuyla uyumuyordum. Üzülüyorum bazen sorguluyorum bir daha dönemez miyiz diye ama nafile geleceğe bakmak gerek.

Evet katılıyorum. 10 TL'ye bile oha diyordum. Nickeledion da vardı. En çok etkileyen o kanaldı.

Zamanında hayalim GTX1080 Ti EVGA işlemcide i7 6700K bir bilgisayar toplamak hayalimdi tabii çocuktum param yoktu çalışmıştım ve GTX1050 Ti'lı bir bilgisayar almak istiyordum ama ailem izin vermemişti aynı zamandaki hayalim ise ekipman olarak ise o zaman her şey çok pahalı gelirdi özellikle Razer'lar hayalimdi Kraken Mamba Black Widow bana sanki imkansız gibi geliyordu gerçi şu anda bunlara sahip değilim ama almak istemediğim için yoksa artık alabilirim ama 7 yıldır Logitech G300s farem ile mutluyum.

Teşekkür ederim 😊

Evet katılıyorum. 10 TL'ye bile oha diyordum. Nickeledion da vardı. En çok etkileyen o kanaldı.

Nickeledion da henry danger, Game shakers ve the loud family çok severdim bir de ailem bir acayip her gece oturur izlerdim fakat güncel Nick'e baktığımda onlar artık yok sanırım.

Zamanında hayalim GTX1080 Ti EVGA işlemcide i7 6700K bir bilgisayar toplamak hayalimdi tabii çocuktum param yoktu çalışmıştım ve GTX1050 Ti'lı bir bilgisayar almak istiyordum ama ailem izin vermemişti aynı zamandaki hayalim ise ekipman olarak ise o zaman her şey çok pahalı gelirdi özellikle Razer'lar hayalimdi Kraken Mamba Black Widow bana sanki imkansız gibi geliyordu gerçi şu anda bunlara sahip değilim ama almak istemediğim için yoksa artık alabilirim ama 7 yıldır Logitech G300s farem ile mutluyum.
O zaman ne mutlu sana. Herşeyede çok zam geldi değerini bilmek lazım mallarımızın.

IMG_2867.jpeg

Ah be.

Nickeledion da henry danger, Game shakers ve the loud family çok severdim bir de ailem bir acayip her gece oturur izlerdim fakat güncel Nick'e baktığımda onlar artık yok sanırım.

Hele henry danger. Game shakers ve loud family IDE dün gibi hatırlıyorum. En çok sarsanları süngerbob, henry danger, ninja kaplumbağalar. Onunda hikayesi ve sonu çok anlamlı ve duygusal. Çizgi film gibi değil.

Daha iyilerine sahip olacağız inşallah merak etme.

Hele henry danger. Game shakers ve loud family IDE dün gibi hatırlıyorum. En çok sarsanları süngerbob, henry danger, ninja kaplumbağalar. Onunda hikayesi ve sonu çok anlamlı ve duygusal. Çizgi film gibi değil.

En acısıda şu an 1080 Ti'dan kat kat güçlü bir kart alsam dahi hiçbir zaman ona sahip olamayacağım.

Ben çizgi film özlemimi eski çizgi filmleri izleyerek gideriyorum. Arada sırada açıp Yumurcak TV çizgi filmleri seyrediyorum. En çok Tsubasa ve Arka Bahçede Bilim'i severdim, zamanım oldukça açıp izliyorum. Eski çizgi filmler bir başka güzeldi.
Vay be "Arka bahçede bilim" ben de çok severdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı