Eskileri özlemek

redmiapplepact

Decapat
Daha fazla  
Ben sürekli eskileri özlüyorum. Çocukluk yıllarını, anılarımı çok. Büyümek çok zor gidiyor. Hayat çok zorlaşıyor. Hayat çok boş geliyor. Eskiler çok güzeldi. Keşke geri dönebilsem. 🥺

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sürekli eskileri özlüyorum. Çocukluk yıllarını, anılarımı çok. Büyümek çok zor gidiyor. Hayat çok zorlaşıyor. Hayat çok boş geliyor. Eskiler çok güzeldi. Keşke geri dönebilsem. 🥺
Küçükken büyüklerimiz neden hep çocukluğuna dönmek isterdi diye düşünürdüm. Şimdi düşünmeye gerek kalmadı.

Kim özlemez ki bee.....
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Benim aklıma eskiler diyince aklıma 105 derece laptop sıcaklığı atlet ile kasa kasa cs 1.6 oynadığım günler geliyor. 💀

Belli ki çocukluğunuz dolu dolu geçmiş. Eskiden aldığınız o tadı alamıyorsunuz. Bu vakitten sonra kimse o tadı alamaz zaten. Yapacak bir şey yok, en azından gelecekte de bugünleri özleyebilmek için olduğumuz her anı dolu dolu ve temiz yaşayabiliriz.

Geri
Yukarı