Eskişehir nasıl bir yer?

Ayrıca;

1592420036139.png

Efsane ya daha gidemedim ama olsun.

Oraya genelde gittiğim için faydalı olabileceğini düşündüğüm bir yorum yapacağım. Daha çok öğrencilerin olduğu ve AVM'lerin bol olduğu şehirdir. Belediye başkanı iyi çalışır (bana göre) ve şehrin her tarafına neredeyse tramvayla gidilebilir. Tramvay hem ucuz hem de hızlı olduğu için çok tercih edilir ama çok yoğunluk olmaz. AVM'ler kalabalıktır ve girmek istemeyebilirsiniz. Benim açımdan güzel ve yaşanabilir bir şehir. Restorantları ve gezilecek yerleri de gayet yeterlidir. Ayrıca ciğerci ahmet eskişehirdedir ve güzel bir mekandır. Ayrıca sazova parkı da vardır onun içinde de masal şatosu, yeraltı dünyası ve hayvanat bahçesi bulunmaktadır ve genelde çimenlidir her yer. Yani genel olarak gayet güzel bir şehir ve ucuzluk bakımından da fena olmayan bir şehirdir. Foruma yeni başladım :) bu yüzden biraz saçmalamış olabilirim ama kendi görüşlerimi yansıtmak istedim. İyi forumlar :)

Soğuğuyla ün kazanmış, öğrenciler için yaşanabilir en iyi öğrenci şehirlerinden biri bana kalırsa. Neredeyse çoğu mekan öğrenciler için gece uzun saatler boyunca açık oluyor. Bağlar, adalar tarafında gece 2-3'te bile yoğun kalabalık görebilirsiniz. Sormak istedikleriniz varsa mümkün mertebe cevaplayabilirim. Ben de üniversite dolayısıyla geçtiğimiz Eylül taşındım.

Geri
Yukarı