Eskisi gibi ders çalışma isteğim gelmiyor

Dostum duygulandırdın. Eski inglizce hocamın lafını söyledin. Buna inanıp TEOG 2'den 1 yanlış yapmıştım. Tabi ki buna katkısı olan şeyler sadece Allah'tan beklemek değildi. Oku, anla, düşün, çöz lafı ile ilerledim hep. Ama bilmiyorum. Hedefe ulaşamayınca bıktım usandım. Aslında ulaşıyordum ama anlarsınız ki eğitim çöp şu zamanlarda. Aslında yılmadan devam etmem lazım. Ama olmuyor beni birinin kaldırması lazım bu düşünceden. Adım gibi zeki olmam lazım. (Biraz abarttım sanki)

Bu imkansız hocam. Ama okul başlayınca yavaşça inzivaya çekilirim.

Planı yakın zamanda oluşturacağım. Evet plansız hiç bir şey olmuyor. Sanki uykudayım ve bilincim kapalı biri hissediyorum.Eki Görüntüle 327885
Böyleyim sanki.
Tony Stark'ın neden çalışmaya ihtiyacı olsun ki? :D

Ders çalışmak için neşeli ve rahat bir "mood"da olmanız gerekmiyor nitekim ders çalışmak zorunluluktur. Kendinize bir motivasyon kaynağı arıyorsanız mezuna kalmış arkadaşlara bakabilirsiniz. Eğer bir talihsizlik yaşamadılar ise zamanında ders çalışmamalarının sonucunda arkadaşları belli başlı üniversitelere giderken aynı dersler beyinlerinden tekrar akıp gidecek.

16 yaşındayım ve hiç hayat enerjim zevkim kalmadı sanki birşeyler ters gidiyor.
Önceden yaptığım aktivitelerin aynısını yapıyorum günlük yaşamımda değişen hiçbir şey sadece mutsuzluk ve isteksizlik dışında.
Psikoloğa gidicem gittikten sonra işe yarayıp yaramadığını belirtirim
Ben de senle aynı yaştayım ve bende de başka tarz şeyler oluyor. Gelişmeleri buraya yazsan olur mu?[emoji4]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı