Eskisi gibi oyun oynayamıyorum

17 yaşında oyun oynamıyorsan sebebi aklında başka birtakım farklı aktivitelerin olmasıdır.
O aktiviteleri yapamadığın içinde oyun başına geçiyorsun ve oynayamıyorsun.

Çözersin yakında...

Sorumluluk almaya başlayınca zaten istesen de oynayamazsın. İşten, dertlerden vakit mi kalıyor ülkede. Uyuyabildiğimize seviniyoruz.
Muhtemelen gelwvel kaygısı ve suçluluk hissi gibi birşey var sizde de. Aynısı bende de var yks yüzümden bende oyunlardan zevk almıyorum.
Yks döneminde bilgisayarı zaten sene başında kaldırmıyorlar mı? Ben tuşlu telefon kullanmıştım hatta neredeyse 10 yıl oluyor tabii😀

Son düzenleme:
Sorumluluk almaya başlayınca zaten istesen de oynayamazsın. İşten, dertlerden vakit mi kalıyor ülkede. Uyuyabildiğimize seviniyoruz.

Yks döneminde bilgisayarı zaten sene başında kaldırmıyorlar mı? Ben tuşlu telefon kullanmıştım hatta neredeyse 10 yıl oluyor tabii😀
Ben daha 12. Sınıf değilim ama hala o stres var 😅

PC de adamakıllı oyun oynayamıyorum. Başına oturuyorum sarmıyor oyundan çıkıyorum. Sürekli müzik dinliyorum açılan konuları okuyorum. Eskiden böyle değildi oyun oynamaktan zevk alıyordum şimdi oyun oynamak bile istemiyorum. Steam hesabımda 32 tane oyun var ve hiçbirini oynayamıyorum. Boşa vakit geçince de üzülüyorum o kadar zaman gitti diye.
Maalesef büyüyoruz yani büyüdükçe veya aynı oyunu her gün oynayıp bikdiğimiz için sarmiyor galiba..

Geri
Yukarı