Eskisi kadar FPS alamıyorum

O bilgisayara masraf yapmaya değmez. Yaşın kaç bilmiyorum ama muhtemelen reşit değilsin. Ailenle konuş ayda 3-4 Bin'e taksitli bilgisayar alın 12 aylık falan. Emin olun değiştirdiğinizde gençleşeceksiniz. Bende yakında Intel Graphics'den kurtulacağım inşallah. 4070 veya 4060 Ti civarları bir şey düşünüyorum. Yani her türlü o bilgisayarı değiştirseniz pişman olmazsınız.
Turbox pc alsa adam gençleşecek.

Hocam garip gelebilir ama 64MB bir ekran kartım var ve çok fazla FPS alamıyorum. Ancak bu karantina döneminde bilgisayardan Zula, LoL falan oynardım ve LoL'de 10-20 FPS arası alırdım.

Bana yeterdi hani ama şimdi FPS 5'i geçmiyor her oyunda böyle. Acaba bilgisayarı falan temizlemem mı lazım?
halinizden çok iyi anlıyorum eskiden compaq marka 1024mb rami olan bilgisayarla minecraft oynamaya çalışırdım :D temizlik şart format sık sık atın anahtar nokta temizlik ama kesinlikle işe yarayacaktır bide diskleri boş tutun dijital temizlik de önemli

5 FPS ile nasıl oynayabiliyor hocam çözemedim
Arkadaşlar malesef durum olmayınca insana çok rahat sanki 120fps miş gibi geliyor arkadaşın halinden çok iyi anlıyorum

Hocam garip gelebilir ama 64MB bir ekran kartım var ve çok fazla FPS alamıyorum. Ancak bu karantina döneminde bilgisayardan Zula, LoL falan oynardım ve LoL'de 10-20 FPS arası alırdım.

Bana yeterdi hani ama şimdi FPS 5'i geçmiyor her oyunda böyle. Acaba bilgisayarı falan temizlemem mı lazım?

Ağa 64 MB ekran kartı nedir gayet normal ama hem oyuna gelen güncellemeler ayrıca ki büyük bir detay bu PC'yi serin çalıştır emin ol yükselir ama 2023 yılındayız IBAN at bir şeyler toplayalım aramızda ne güne duruyoruz bana katılanlar like atsın arkadaştan IBAN alalım kim ne atarsa yanlış anlama kanka sende bizim oyuncu bir kardeşimizsin anca beraber kanca beraber.

Yeni konular

Geri
Yukarı