Eskisi Kadar İyi Fiora Oynayamıyorum

MysticVezonTR

Kilopat
Evet arkadaşlar, ben eskisi kadar neredeyse hiçbir şampiyonla iyi oynayamıyorum. 4-5 ay kadar eskiye kıyasla daha az LoL oynadım çünkü TEOG sınavlarım falan vardı. Bu arada da CS:GO daha çok oynamaya başladım ve kötü fpsler aldığımdan daha fazla ileri bir seviye oyuncu olamayacağımı anladıktan sonra LoL'e geri dönmeye karar verdim. Fakat bir sorun vardı hangi oyuna girsem %99 kaybediyordum. Eskiden daha hırslıydım. Eskiden Fiora alıp çat çut dalıp bütün herkesi keser sürekli oyun taşırdım. Şimdi ise bende olan bütün heroları denedim ama hiç birisiyle iyi oynayamıyorum. Skorum en iyi 1-1, 2-2, 3-3 oluyor. Artı olarak kendime çeki düzen vermeye çalışırken 4-5 ay hiç bilgisayara girmemiş ve son 2 haftadır deli gibi oynayıp bana sürekli "Feeder" diyen bir arkadaşım da var. Yani arkadaşlar çıldırmak üzereyim eskiden iyiydim fakat şimdi şu çok şikayetçi olduğumuz veletler gibiyim. Lütfen yardımcı olun lütfen çünkü şuan da bile piskolojik sorunlar yaşıyorum sırf bu oyun yüzünden.

Dostum bu bir oyun. Adı üstünde bir O-Y-U-N! Psikolojik sorunlar geçirecek kadar kendini üzme. Daha fazla antrenman falan yap. LoL bilmiyorum ama ben CS:GO'da paslandığımı hissettiğim vakit botlarla maç atıp eski formuma dönmeye çalışıyorum. Kendini üzme bu kadar. Sana feeder diyen arkadaşını da takma. Hayatının tadını çıkar dostum, bir daha bu zamanlar hiç dönmeyecek bunu bilmen lazım. Anı yaşa, saçma sapan oyunlarla falan kendini üzme. Unutma bu dünya'da hiçbir şey senden önemli değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı