Eskiye dair nelere özlem duyuyorsunuz?

70' li ve 80' li yılların Rock N' Roll kültürünü çok özlüyorum. Hiç o yıllarda yaşamamış ve 16 yaşında olan biri olarak söylüyorum.

Hiç eskiden yaptığınız şeylere özlem duyduğunuz oluyor mu? Mesela ara sıra aklıma geliyor, yaşım çok küçükken arkadaşlarımla dışarı çıkar bir tepsiyi arena gibi kullanıp beyblade yarışmaları yapardık. Ara sıra diyorum keşke o günlere dönebilsem, tekrar o zaman ki arkadaşlarımla oynayabilsem diye. Sizin böyle özlem duyduğunuz şeyler var mı?

Kuzenlerle cuma akşamı 2 gün tatil sevinci ile internet Cafe'ye gidip Wolfteam oynamayı.

Arkadaşlarımı, ekonomiyi, stressiz günleri o zamanlarda lisede olduğum için çok stresim yoktu ama şimdi ünideyim ve stres tavan yapıyor uyanır uyanmaz zaman su gibi akıyor.

Hiç eskiden yaptığınız şeylere özlem duyduğunuz oluyor mu? Mesela ara sıra aklıma geliyor, yaşım çok küçükken arkadaşlarımla dışarı çıkar bir tepsiyi arena gibi kullanıp beyblade yarışmaları yapardık. Ara sıra diyorum keşke o günlere dönebilsem, tekrar o zaman ki arkadaşlarımla oynayabilsem diye. Sizin böyle özlem duyduğunuz şeyler var mı?

Sabah 8'de okula giderken 3 buçuk liraya börek alışımız, vay be Enes hocam. @EnesVRR

Yeni konular

Geri
Yukarı