Esonic G41cpl anakart alınır mı?

Bütçe
600 tl

Kintaro

Femtopat
Daha fazla  
RAM
kingston kvr1333d3n9/4g (2 tane)
İşlemci
Intel Xeon e5450 (lga 775 modlu)
Arkadaşlar anakartım bozuldu, yeni bir anakart almak istiyorum LGA775 DDR3, Esonic markasını daha önce hiç duymadım ama bir tek sıfır ürün o var, diğerleri hep ikinci el, eski anakartım da ikinci el di çabuk bozuldu, sizce Esonic G41cpl anakartı alınır mı? Bir de ASUS GTX750 Ti 2 GB ve Kingston KVR1333 4 GB 2 tane RAM var bu anakartla uyumlu mu?

Arkadaşlar anakartım bozuldu, yeni bir anakart almak istiyorum LGA775 DDR3, Esonic markasını daha önce hiç duymadım ama bir tek sıfır ürün o var, diğerleri hep ikinci el, eski anakartım da ikinci el di çabuk bozuldu, sizce Esonic G41cpl anakartı alınır mı? Bir de ASUS GTX750 Ti 2 GB ve Kingston KVR1333 4 GB 2 tane RAM var bu anakartla uyumlu mu?

LGA775 anakarta 530 TL verilmez deli misin?

O kartla çalışır birçok kişi zaten 1333 /775 pin bu kartla kullanıyor Çin malı ama idare eder. Özelliklerine baksana kardeşim artık DDR3 anakart bulmak zorlaştı varsa imkanın maddi olarak DDR4'lü anakartlı bilgisayara geç. Yalnız dikkat et RAM'lerin uyumlu olsun. Esonic'te.

Sıfır olsun diye düşündüm, ikinci ellere güven olmuyor, önere bileceğin bir anakart var mı, yenilenmiş ürün de olur güvenilir bir yerden, işlemci-ekran kartı-RAM girişleri bozuk olmayan?

Hangi şehirde yaşıyorsunuz hocam. Ve şu an kullandığınız RAM'ler DDR3 mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı