Etab 4 okul interneti sorunu

Devlet sitelere erişimini engelliyor. Google Play'e girip DNSet uygulamasını indirip açın çıkan uyarıya "güveniyorum" seçeneğini işaretleyin. Artık tüm sitelere normal şekilde girebilirsiniz.

Devlet sitelere erişimini engelliyor. Google Play'e girip DNSet uygulamasını indirip açın çıkan uyarıya "güveniyorum" seçeneğini işaretleyin. Artık tüm sitelere normal şekilde girebilirsiniz.
O yöntem artık işe yaramıyor. Ne Dnset ne Psiphon ne de bir başkası. Üstelik Google Play Store'a da girmiyor.

Benimki de rootlu okulda ağa girmeye çalışmadım ama evdeki ağda gri yine mavi değil. Fakat internet olmadığı anlamına gelmiyor bu cayır cuyur giriyorum.

Klasik Türkiye. Okulların internetinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın sitesi bile devlet tarafından engelleniyor. Neyse ki bazı ayarları değiştirerek devletin engellediği sitelere girebiliyoruz.
Teknolojiyi kullanmaktan korkuyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı