Rehber Etab-5 Stock ROM Yükleme

YUSUF.44

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

https://yadi.sk/d/MZFnqZ8-koYfF

Dosyayı indiriyoruz. İndirmiş olduğumuz dosyanın konumunu değiştirmeden bilgisayarımıza yüklüyoruz.
Masaüstüne gelen ''Yazılım Yükseltme'' uygulamasını açıyoruz.
Sol üstteki Options sekmesine basıp ''CheckSWVer'' deki tiki kaldırıyoruz.
Başka hiçbir şeye dokunmadan ''Download'' butonuna basıyoruz.
Ve tabletimizi kapalı bir haldeyken PC'ye bağlıyoruz.
Tik işareti gelince işlem tamamdır.
Artık tablet ilk aldığınız günkü gibi olacaktır.

Stock Rom'un sonucu :D

1DM0EN.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorumluluk kabul etmiyorsan bize bunu anlatmanın amacı ne? tabletlerimizi bozmak mı?
Nolursa olsun tabletlerinize şuanlık bir şey yapmayın. Güvenilir yerler ileride illaki kırmayı başaracaktır.

Sorumluluk kabul etmiyorsan bize bunu anlatmanın amacı ne? tabletlerimizi bozmak mı?
Nolursa olsun tabletlerinize şuanlık bir şey yapmayın. Güvenilir yerler ileride illaki kırmayı başaracaktır.
Ne şimdi söylediğim adımları doğru yapmazsanız bunun sorumlusu ben mi olacağım. Ve benim hiçbir art niyetim yok. İnsanlara karşı art niyetli davranma.
Be sana ille de yap demiyorum. İsteyen yapar istemeyen yapmaz.

Ya bak tabletin arkasındaki seri no varya sn:............. Bir şey yazar. Kurumsalda orası 0123456789ABCDEF olarak gözüküyor yani o zaman benim tablet değil bu ilk stock romu attığımda direk açıldı ve başka birinin adına kayıtlı gördüm yani yazılımdaki seri no ile tabletin seri no'su farklı. Ne yapabilirim eski haline döndürmek için format atıp TC şifre girdim EBA 017 hatası verdi. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olacak mı hocam kesin?
Yani rootlu mu olacak rootsuz mu?
Seri numarası normale dönecek mi?
Bide oradakilerin hepsini indirip kurmak mı zorundayım?

Olacak mı hocam kesin?
Yani rootlu mu olacak rootsuz mu?
Seri numarası normale dönecek mi?
Bide oradakilerin hepsini indirip kurmak mı zorundayım?
Kardeş arkadaşımın tableti hiç açılımıyordu. Bu işlemleri uyguladım TC'sini ve şifresini girdi. Birkaç defa hata verdikten sonra başlat butonu geldi. Ha sende gelmezse bunu yap umarım olur. Yaptıktan sonra reset atmayı unutma.
Tablet rootsuz olacak. Sadece kurumsal cihaz yönetimi olmayacak. İstersen gapps paketini de yükleyebilirsin. Evet indirmenin gerek.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı