ETail'de alınan key iade edilir mi?

ScoRp1oN_TR

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F
GTX 1660S
16 GB DDR4 RAM
H410M Pro
120 GB SSD
1 TB HDD
Ben eTail üzerinden 1 dakika önce God of War Steam key aldım. Bazı kullanıcılar kodların Steam üzerinden ıade edıldıgını söylüyor. Oyunum kaldırılır mı? Yoksa kalmaya devam mı eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben eTail üzerinden 1 dakika önce God of War Steam key aldım. Bazı kullanıcılar kodların Steam üzerinden ıade edıldıgını söylüyor. Oyunum kaldırılır mı? Yoksa kalmaya devam mı eder?

Bir sorun yaşamazsın. ETail'den uzun zamandır alışveriş yaparım. O anlatılan konular özel durumlar. İptal edilirse paran iade oluyor zaten.

Bir sorun yaşamazsın. ETail'den uzun zamandır alışveriş yaparım. O anlatılan konular özel durumlar. İptal edilirse paran iade oluyor zaten.
teşekkürler

Bu arada 5 dk ile 1 saat bekle diyor aktivasyon kodu ıcın

Keyi aktif ettiyseniz oyunun geri iade edilme gibi bir durumu söz konusu değil.

Sitede hatalı fiyatlandırma yapıldığı zaman yayıncılar satın alınan keyleri geri çekebiliyor, tabii bu durumda illaki aldığın site sana geri ödeme yapıyordur. Ben ETail'de böyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Keyi aktif ettiyseniz oyunun geri iade edilme gibi bir durumu söz konusu değil.
Keyler yayıncı tarafından iptal edilebiliyor ve Steam hesabından kaldırılabiliyor. Tabi özel durumlar bunlar.

Onun haricinde etail'de sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Keyi kullandıysan iade etmen imkansız, keyi satın aldıktan sonra keyi görüntüle demediysen ve koda erişmediysen iade edebilirsin diye biliyorum.

ETail'da değilde Indiegala'da olmuştu bana iade olayı. 1 gün sonra param hesaptaydı ve özür olarakta sonraki oyunda 150 TL üstüne 25 TL indirim kuponu vermişlerdi.

Geri
Yukarı