Ucuzoyuncun'dan alınan oyun iade edilir mi?

Sedat Güven 99

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben ucuzoyuncundan Warband aldım hesaba girmiyor adamlar bizde giriyor diyor ama bende girmiyor iade talebi oluşturdum kanıtlı video da vardır sizce ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar, ben ucuzoyuncundan Warband aldım hesaba girmiyor adamlar bizde giriyor diyor ama bende girmiyor iade talebi oluşturdum kanıtlı video da vardır sizce ne olabilir?
Neden aldınızki? Warband 7 TL zaten şu an. Attığınız sitede şu an indirimde, yinede Steam üzerindeki şu anki fiyatından daha pahalı. Hesap satın alma/satma yasak. Geçmiş olsun

Hocam Mount and Blade Warband Steam de şu an 7.49 TL. Bu tarz yerlerden kendinizi rezil etmektense en azından ucuza Steam'den almanızı öneririm.

Kazık yemeniz bir tarafa dijital satılan oyun, müzik vb. şeylerin iadesi yapılmaz. Kanunda açıkça belirtilmiştir.

Neden aldınızki? Warband 7 TL zaten şu an. Attığınız sitede şu an indirimde, yinede Steam üzerindeki şu anki fiyatından daha pahalı. Hesap satın alma/satma yasak. Geçmiş olsun5 gun once almıştım

Hocam Mount and Blade Warband Steam de şu an 7.49 TL. Bu tarz yerlerden kendinizi rezil etmektense en azından ucuza Steam'den almanızı öneririm.
5 gun once almıştım

İade yok hocam bende cyperbunk almıştım ama iade edilmiyor ve hesap ben kullanırken başkası da kullanıyordu bu tür şeylere güvenmeyin oyunlar neden o kadar ucuz sanıyorsunuz?.

Geri
Yukarı