Oyun ETail'de birçok oyun indirimde

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Güzel indirimler var.

1695416276010.png

1695416294296.png

1695416303830.png

1695416312870.png

Eğer ki seviyorsan etme. Sevmediysen edebilirsin. Şahsen ben almazdım Assettoyu çünkü direksiyon setim yok. Onun dışında zevk vermiyor. Ayrıca bu fiyattan bir daha bulamazsın bu oyunları.
Sevmedim bende hocam. Bu arada ben papara kart ile aldım oyunu. 8 TL cashback vermişti ve Çoktan Ben o 8 TL cashback'i harcadım. Ben şimdi oyunu iade edersem 8 TL cashback nasıl olacak? Hesabımda 20 kuruş falan var. Yani iade ettiğimde verilen cashback kalacaksa bu para hilesi olmuyor mu?

Sevmedim bende hocam. Bu arada ben papara kart ile aldım oyunu. 8 TL cashback vermişti ve Çoktan Ben o 8 TL cashback'i harcadım. Ben şimdi oyunu iade edersem 8 TL cashback nasıl olacak? Hesabımda 20 kuruş falan var. Yani iade ettiğimde verilen cashback kalacaksa bu para hilesi olmuyor mu?
Bilmiyorum. Oradan her oyunu alabilirsin. Eğer ki güzel bir hikaye dinlemek istiyorsan Quantic Dream'in oyunlarına bak o indirimde ki. Eğer ki beni içine çeksin, bağımlısı olayım diyorsan Graveyard Keeper.

Yanlış hatırlamıyorsam Cashback parasını iade edilen paradan kesiyordu.

Graveyard Keeper'ı önerir misiniz?
Kesinlikle öneririm. İsterseniz şu videoyu 30DK izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı