Oyun İtem Satış üzerinde birçok oyun indirimde!

İkinci oyunun olayı yok, ilki 25 saat gömülür.
Vallahi ikinci oyunu almayi dusunuyordum son anda onerilerinizle bunu aldim, iyi ki de almisim cok eglenceli gorunuyor.

Hocam 2. oyun 10-15 saat civarı, hikayesi remastred kadar iyi kesinlikle oynanması gerekir siz şaka gibi olayı yok yazmışsınız.
Yok olayı, oynanışa sadece elektrik mekaniği koy başlangıç seansı diye Rhino'yu geri getir. ilki tuttu diye aynısını çıkarmışlar.

Hocam 2. oyun 10-15 saat civarı, hikayesi remastred kadar iyi kesinlikle oynanması gerekir siz şaka gibi olayı yok yazmışsınız.

15 saat mi? Ana hikaye 5-6 saatte bitiyor. Hatta hızlı oynarsan 15 saatte oyunu tüm başarımları ile bitirirsin. Hikaye vasatın da vasatı. 1-2 yeni mekanik dışında bir olayı yok.

15 saat mi? Ana hikaye 5-6 saatte bitiyor. Hatta hızlı oynarsan 15 saatte oyunu tüm başarımları ile bitirirsin. Hikaye vasatın da vasatı. 1-2 yeni mekanik dışında bir olayı yok.
Miles Morales'i 3 4 oturusta bitirdim max 5 saat surdu :D fiyatina asla degmez.

Minecraft Dungeons indirimde değil hatta Xbox'ın kendi sitesinde çok daha ucuza satılıyor. Ekte görüldüğü gibi Game Pass olmadan bile fiyatı daha ucuz.

1695136242346.png

Yeni konular

Geri
Yukarı