Etc kazımı değerleri analizi

Hocam kazıma başladım. 62W güç harcıyor ve 27 mh/s'lik bir kuvveti var. Tahminen ne kadar kazanırım ?
Bunun için siteler var hocam. "ETH mining calculator" diye aratarak bulabilirsiniz. Ülkemizde 1Kw başına 0.10$ alıyorlar. Bu bilgileri girdiğinizde kazancınızı ve giderlerinizi görebilirsiniz.

Bunun için siteler var hocam. "ETH mining calculator" diye aratarak bulabilirsiniz. Ülkemizde 1kw başına 0.10$ alıyorlar. Bu bilgileri girdiğinizde kazancınızı ve giderlerinizi görebilirsiniz.

Hocam bir Türk sitesi bana 300 TL kazanabileceğimi söylüyordu aylık. Bu site 630 TL diyor. Hangisine güvenelim?

Öyle bir şey yok. Mining için kullanılan kartların hepsi oyun için üretiliyor zaten. Ek olarak kartın performansına göre kârı ETH bu kadar yüksek bir fiyat aralığındayken her türlü oluyor. Ben 1650 Super ekran kartımla bile farklı coinler kazarak elektrik faturası hariç aylık 50 dolar kâr elde ediyorum.
Hocam konu dışı olacak ama nerden ve nasıl yaptığınızı söyler misiniz rica etsem?
27 Mh/s ve 65W güç ile aylık çok rahat 100$ kazancın var.
Aklımda mining yapmak gibi bir plan var. Nerden ve nasıl yaparım o konuda çok bir bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim.

Pool'dan Pool'a değişir hocam. Şuan 2Miners'ta 0.05 ETH olarak sabit ve benim bildiğim en düşük bu var.
En düşük Binance veriyor. Çekme limiti yok tabi çok çok az kazmadıysanız. O gün ne kazandıysan sabah saat 5 - 8 arasında hesabında görünüyor. Göründüğü anda ana cüzdanına geçirip çekebiliyorsun.

Komisyonlar:
0.025 (Binance komisyonu)
0.01 (Papara komisyonu) (Sadece parayı çekerken 1 kere alınır)
Toplamda 0,0352 alıyor. 100 TL'de 3,52 TL.

Öyle bir şey yok. Mining için kullanılan kartların hepsi oyun için üretiliyor zaten. Ek olarak kartın performansına göre kârı ETH bu kadar yüksek bir fiyat aralığındayken her türlü oluyor. Ben 1650 Super ekran kartımla bile farklı coinler kazarak elektrik faturası hariç aylık 50 dolar kâr elde ediyorum.
Hocam 1650 Super 4GB değil mi? Hangi coinleri kazıyorsunuz?

Geri
Yukarı