Etek tıraşı olurken yaralanmalar sorun yaratır mı?

Ablaci

Hectopat
Selam ben etek tıraşı oluyordum testisimde çok ufak bir kesilme oldu kanadı yara bandı yapıştırdım ama hala kanıyor ama çok küçük bir yara. Bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cinsel sağlık açısından bir sorun olmaz dostum, ancak kanama uzun sürdü ve hala durmadı ise trombosit düşüklüğün olabilir bir kan testi yaptırmanda fayda var. Ek olarak bu tarz yaralanmalara karşı permatik gibi ürünler yerine pahalı olan ancak 1 bıçağı ile bile yıllarca etek tıraşı yapabilecek gillette Fusion proglide 5'i öneririm. Asla bir hasar oluşturmuyor.

Selam ben etek tıraşı oluyordum testisimde çok ufak bir kesilme oldu kanadı yara bandı yapıştırdım ama hala kanıyor ama çok küçük bir yara. Bir sıkıntı olur mu?
Bir problem oluşturmaz ama baskılayıp kontrol et. İç çamaşırını duruma göre kontrol edip değiştir.

Derinse dikiş atılabilir, küçük kesiklerden belki bir şey olmaz ama mühim olan derin kesmemek. Bu arada lütfen dikkatli olun hocam, şakaya gelmez😶

Yok çok derin değil bir tırnağın %1'i bile değil garip bir benzetme oldu ama neyse bazı sitelerdeki yorumları okuldum çocuğun olmaz falan dediler bir endişelendim ondan sordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı