ETH kazançları neden coştu?

Hocam sorun sizde olabilir mi? Tamam düşüş var ama sizdeki kadar çok düşüş yok mesela bende. Aylık 400 gösterirken şuan 350 gösteriyor.
Eki Görüntüle 1022352
Bilemiyorum 110 MH/s ile 250 $ gösteriyor aylık geliri.
Zaten şimdi 6700XT yi ayırıp oyun oynayacağım. 63 MH/s ile 3070 kazmaya devam etsin.

Ekran görüntüsü 2021-05-13 234058.png

Aynı şekilde kazım yapıyorum bende. Benim bilgisayarda RTX 2070 Super takılı. Diğer bilgisayarda RTX 2060 takılı. Bana 310 dolar diyor.
Bende Vega 64 ve RX 480 ile kazıyorum 73 mh/s'a kadar çıkıyor. Ve bu arada sadece Ethereum değeri düşük değil kazım gücü olarak da bir miktar düşüş var.

Artık düşmeye başladı eth karlılığı. Bugun benim kazım gucumle sabah 45 dolardı. An itibari ile 27 dolarlara kadar düştü. Tabi bunda Elon Musk' ın spekülatif tweetlerinin katkısı ile dibinin de dibini boylayan btc ve diğer kriptoların düşmesinin de etkisi var.
Günlük kazançların artmasında bir hafta icinde ETH' ın 2200 dolardan 4400 dolara kadar ralli yapmasının da etkisi oldu. Fakat bugün itibari ile düşmeye başladı.
Zaten şimdi 6700XT yi ayırıp oyun oynayacağım. 63 MH/s ile 3070 kazmaya devam etsin.

Eki Görüntüle 1022368
6700 XT ile kaç mh/s alıyorsunuz. Bir tane sipariş ettim. Onu da ekleyeceğim sisteme.

Eki Görüntüle 1022368
6700 XT ile kaç mh/s alıyorsunuz. Bir tane sipariş ettim. Onu da ekleyeceğim sisteme.

Artık düşmeye başladı eth karlılığı. Bugun benim kazım gucumle sabah 45 dolardı. An itibari ile 27 dolarlara kadar düştü. Tabi bunda Elon Musk' ın spekülatif tweetlerinin katkısı ile dibinin de dibini boylayan btc ve diğer kriptoların düşmesinin de etkisi var.
Günlük kazançların artmasında bir hafta icinde ETH' ın 2200 dolardan 4400 dolara kadar ralli yapmasının da etkisi oldu. Fakat bugün itibari ile düşmeye başladı.

Siparişi nereden verdiniz hocam ? Bende Msi 1080ti var 11 gb bunun yanına 8 GB ekran kartları eklesem olur mu ?

Rig içerisinde iki kart ayrı olarka kazar. Anakarta bağlı olarak mantıklı bir işlem olur.

Hocam anakartta 3 ayrı PCI'e girişi var. 3 ekran kartı alıyor demek. Ben hep ekran kartlarını RAM'ler gibi aynı olarak düşündüm bugüne kadar. 11 GB ekran kartının yanına bir 8 GB'lık ekleyebilirim o zaman değil mi? Yanlış anlamadıysam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı