ETH ödeme alma nasıl gerçekleşir?

Claymore programı varda günlük hesaba aktarma işi nasıl oluyor anlamadım.

Kazım yaptığın havuza göre değişir bazı havuzlar 0.05 bazıları 0.1 ether birikince örneğin: Ethermine parayı cüzdana gönderiyor. Binance ise kendi havuzunda kazım yaptığınızda 24 saatte ne kadar kazdıysanız direkt madencilik cüzdanına yatırıyor parayı oradan spot cüzdanına gönderip diğer kripto paralara ya da itibari paralara çevirebilirsiniz.

NVIDIA ekran kartı kullanıyorsan t-rex miner AMD ekran kartı kullanıyorsan phoenixminer, lolminer gibi miner programlarını indirip kurman lazım. T-rex sadece NVIDIA da çalışıyor ve NVIDIA kartla en yüksek hashrate gördüğüm miner olduğu için bunu kullanıyorum ben. Elinde 1-2 kart vardır muhtemelen bunun için sana binance pool öneririm kazım yapmak için başka sitelerde var ama çekim limitleri var örneğin etherminer var en bilindik ama 0.1 Ethereum birikmeden parayı yatırmıyor. Binance ise 24 saatte ne kazdıysan direk yatar hesaba. Parayı çekerken ise Papara hesabı aç bir tane binancetan kazdığın Ethereum'ları Türk lirasına çevirip Papara'ya gönderirsin oradan da kendi banka hesabına gönderir çekersin parayı. Papara %1 komisyon alır bunuda aklında bulundur. Direkt kredi kartına çekmek nasıl oluyor hiç denemedim ama daha yüksek komisyonlar çektiğini okudum birkaç yerde daha bilgili arkadaşlar yazar muhtemelen 1 haftalık mining bilgim bu kadar.

P2P nasıl oluyor biliyor musun? Komisyon alınnadığı yazıyordu.

Kazım yaptığın havuza göre değişir bazı havuzlar 0.05 bazıları 0.1 ether birikince örneğin: Ethermine parayı cüzdana gönderiyor. Binance ise kendi havuzunda kazım yaptığınızda 24 saatte ne kadar kazdıysanız direkt madencilik cüzdanına yatırıyor parayı oradan spot cüzdanına gönderip diğer kripto paralara ya da itibari paralara çevirebilirsiniz.

İşte ben Binance'nin kendi havuzunda nasıl kazım yapıcağımı çözemedim Google'de araştırdım video bulamadım.

İşte ben Binance'nin kendi havuzunda nasıl kazım yapıcağımı çözemedim Google'de araştırdım video bulamadım.

Buradaki adımları takip et en son miner programında cüzdanı ve havuzu ayarlarken

Bitcoin Mining Pool | Bitcoin Mining Contracts | Crypto Mining Pool | Binance
bu adrese gidip ethash algoritmasına tıkla havuzun adresi yazar onu mining yaptığın programın .bat dosyasını düzenleye bas deyip ilgili yere yapıştıracaksın.

Son düzenleme:

Buradaki adımları takip et en son miner programında cüzdanı ve havuzu ayarlarken.

Bu adrese gidip ethash algoritmasına tıkla havuzun adresi yazar onu mining yaptığın programın .bat dosyasını düzenleye bas deyip ilgili yere yapıştıracaksın.

Teamredminer programında start.bat, ya start. CMD diye bir şey yok.

Dosya Ekleri

• ets.png
    ets.png
    147,1 KB · Görüntüleme: 31

Buradaki adımları takip et en son miner programında cüzdanı ve havuzu ayarlarken

bu adrese gidip ethash algoritmasına tıkla havuzun adresi yazar onu mining yaptığın programın .bat dosyasını düzenleye bas deyip ilgili yere yapıştıracaksın.
Elimde sapphire rx 5700 xt nitro + se modeli var. En azından deneyip merakımı gidermek istiyorum. Bana yardımcı olur musun. Adım adım izleyerek yapabileceğim resimli anlatım yada bir video

Yeni konular

Geri
Yukarı