Ethereum madenciliği yapılır mı?

ihavertx3

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Minning hakkında pek bilgim yok ve yapmanın karı hakkında şüphelerim var. 10 15 k gibi bir bütçeyle başlanır mı? Kurulumu falan zor mu? Kartlar ne zaman arıza verir? Elektriklerin gitmesi PC'ye veya o anki kazancıma zarar verir mi? Elektrik faturasının olmadığını düşünüp yorum yapın. Değerli cevaplarınızı bekliyorum.

Öncelikle merhaba. Minning hakkında pek bilgim yok ve yapmanın karı hakkında şüphelerim var. 10 15 k gibi bir bütçeyle başlanır mı? Kurulumu falan zor mu? Kartlar ne zaman arıza verir? Elektriklerin gitmesi PC'ye veya o anki kazancıma zarar verir mi? Elektrik faturasının olmadığını düşünüp yorum yapın. Değerli cevaplarınızı bekliyorum.
Aslında kapıcı falan olunca elektrik faturası olmadığından kâr artabilir.

Elektriğe neden bu kadar takıldınız?
Çünkü bahsedilen tutar pek de küçük olmuyor. Tabii açıklamak zorunda değilsiniz, ithamda da bulunmuyorum fakat ben kaçak elektrikle bu işe girecek birine yardımcı olmak istemem. Dolayısıyla da açıklama şansınız varsa sevinirim. Yukarıdaki arkadaşa da katılmıyorum. Ülkenin durumu ne olursa olsun kaçak kullanmak herkese zarar veriyor.

Geri
Yukarı