Ethereum 2.0 sonrası Bitcoin madenciliği yapılır mı?

Satarken mining çıkmasıdır diye belirtirseniz piyasada fiyatlandırması ona göre olur, belirtmezseniz alıcıyı kandırmaya çalışmış olursunuz.

Satarken mining çıkmasıdır diye belirtirseniz piyasada fiyatlandırması ona göre olur, belirtmezseniz alıcıyı kandırmaya çalışmış olursunuz.
Mining çıkması ne hocam :D Oyun oynayanlarda oyun çıkması falan yazsın. İsteyen belirtir isteyen belirtmez, kandırmalık bir durum yok bence. Dediğim gibi mining yapılmış kart kötüdür algısından kurtulmak lazım. Temizliği ve macun bakımı yapılmışsa gayet de alınır.

Mining çıkması ne hocam :D Oyun oynayanlarda oyun çıkması falan yazsın. İsteyen belirtir isteyen belirtmez, kandırmalık bir durum yok bence. Dediğim gibi mining yapılmış kart kötüdür algısından kurtulmak lazım. Temizliği ve macun bakımı yapılmışsa gayet de alınır.
Ben de mining yapıyorum, 2. El alıyorum kartları ama mining yapılsa bile problem yok. Tüm testler yapıldıktan sonra alınır tabi ama herkes düzgün ayarlarda yapmıyor maalesef miningi.

Şahsen doğru ayarlarda yapılmış mining, kartı 65-75 derecelerde kullanan oyunlardan daha az yorar. Tek sorun uzun süreler yüksek olan VRAM sıcaklığı onun da ne zaman bozulacağını kestirmek zor. Dikkat etmek gerekiyor.

Geri
Yukarı