Çözüldü Ethereum minerdeki Ethereum'lar ne zaman ethermine.org'a gelir

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes_sari0

Centipat
Herkese hayırlı günler, yaklaşık olarak minerde 373 ETH kastım ama bir noktada kafam karıştı. Bu ETH'ler ethereum.org'a zamanla eksizsiz mi gelecektir yoksa komisyon gibi bir şey var mıdır? Bir de minerdeki ne kadar ETH'nin belirtildiği yerdeki (0/0/0) rakamlar ne ifade etmektedir? Araştırdım bulamadım hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yok be tabii ki de 0.00300 ETH yoksa ne işim olacak dediğin gibi:D.
Eki Görüntüle 1105131
Eki Görüntüle 1105136
Toplamda 0.00128 var ama diğer kastıklarım(minerdekiler) zamanla gelecektir değil mi? Bir de shares kısmındaki 13 ne demektir?

Hocam kastıkların minerda falan birikmiyor o gördüğün 391 ETH değil onlar yaptığı doğrulamalar 13 de başarısız doğrulama minerın hiçbirinde ETH ve para ile ilgi iş göremezsin o gpun ile doğrulama yapar sende bunun karşılığında komisyon alırsın onu da havuz öder OC ayarların çok kötü 28 mh ta 13 çok yüksek shares başarı oranın %83 bu da kartın OC ayarları düzgün olmadığını gösteriri ve kazancında düşük olur %95 altına düşmemesi lazım sana günlük vereceği ortalama ETH 63 yazan yerdir.
Unpaid balance ise kaztıklarının biriktiği yerdir ve her ayın 28'inde 0.01 ETH üzeriysen ödemen gelir.

hatta sana örnek atayım 28 mh bu şekilde olması lazım hisse doğrulama başarı oranı yüzde 100
öenw.JPG
Cevabın için teşekkür ederim. Core clock yi 1151 yapmıştım ondan olmuş herhalde sistem az ısınsın diye yapmıştım malum hava sıcak olduğundan pek girişmek istemiyorum öğlen 33 derece oluyor burası. Tek Core clockmi etkiliyordur? Memory clocknin ya da Core voltagenin etkisi var mıdır Core voltageyi -131 yaptım Memory clockyi 2150 yaptım. Önerin var mıdır?(RX 580 3-4 yıllıkdır etkisi olabilir midir hiç ne çok kullanmıştım ne az)

Son düzenleme:
Memory 2100-2200 arası Core 1100-1200 arası kartına göre stabil değeri bul
Power da 100'den 5'er 5'er düşür mh çok düştüğünde 2-3 değer üstüne bırak
Fan ayarını da 60-65 arası sıcaklıkta kalabilir o kartlar biraz sıcak çalışır.

Bir de teamred miner kullan en stabil AMD'lerde.
Buradan indirebilirsin güvenli Team Red Miner v0.8.3

Yok be tabii ki de 0.00300 ETH yoksa ne işim olacak dediğin gibi:D.
Eki Görüntüle 1105131
Eki Görüntüle 1105136
Toplamda 0.00128 var ama diğer kastıklarım(minerdekiler) zamanla gelecektir değil mi? Bir de shares kısmındaki 13 ne demektir?

Söylediklerin de farklı ekran görüntüleri de farklı. Ona 300 küsur ETH kazdım diye girmen yanlış. Kazdığın ETH miktarı 15 dakikada 30 dakikada bir ethermine.org sitesine eklenir. Sen 300 küsur kazdım derken shares olarak mı bahsettin? Shares çözülen problemlerin sonucu sana düşen ödül miktarı gibi düşün. 7 ay önce falan başladım sanırım 1080 kartım var çok uğraş sonucu 36 mh/s sabitledim. 60 63 derece arası idi. Son bir iki aydır 35 mh/s düştü sıcaklar sebebiyle de 65 68 derecelerde seyrediyor. :) Gerek yoktu bu bilgilere ama içimden geldi aslında bu yoktu falan. :D Shares 1 tanesi çok çok düşük ETH değeridir. 0.00000001 falan atıyorum tamamen düşük bir parametre ama bunu ''Payouts'' kısmındaki grafikten inceleyebilirsin.

Geri
Yukarı