Ethereum Miningini Binance'a bağlama

MrElitzKrieg

Hectopat
Makaleler
1
Zerre anlamadığım konuya başladım bindik bir elamete gidyiok gıyamete diyerek :D . Ethereum kazıyorum dün geceden beri ve bunu Binance'e videodaki gibi bağladım. Sorun şu ki işçi olarak gözükmüyor sadece hashrate gösteriyor sizce bu hashrate normal mi 40 hashrate programda alıyorum ama Binance de 15 dakikada 40 hashrate alabiliyorum. Ve günlük kağrım gözükecek mi onu da bilmiyorum başlayıp 1 ay sonunda boşuna kazığımı öğrenmek çok koyar. Sonuçta 1 ay sonra falan 0.05 ETH geliyor hesaba.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1232).png
    Ekran Görüntüsü (1232).png
    130,1 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Zerre anlamadığım konuya başladım bindik bir elamete gidyiok gıyamete diyerek :D . Ethereum kazıyorum dün geceden beri ve bunu Binance'e videodaki gibi bağladım. Sorun şu ki işçi olarak gözükmüyor sadece hashrate gösteriyor sizce bu hashrate normal mi 40 hashrate programda alıyorum ama Binance de 15 dakikada 40 hashrate alabiliyorum. Ve günlük kağrım gözükecek mi onu da bilmiyorum başlayıp 1 ay sonunda boşuna kazığımı öğrenmek çok koyar. Sonuçta 1 ay sonra falan 0.05 ETH geliyor hesaba.

Uzun ince bir yoldayım desenize. :)

İşçi olarak gözüküyor bu arada etkin kısmında 1 yazıyor.

Binancepool adresi yerine eu1.ethermine.org bunu yazıcaksın not defterine okadar. Burası 0.01 eth kazarsan 14 günde ödemeni yapıyor. Ben 1660 ile kazıyorum 2 haftada tam ona denk geliyor. Senin mhs değerin daha fazla daha çabuk ulasırsın ama ödemeni yine 14 günde bir yaparlar muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı