Ethereum uçuyor

Fırsatları hep kaçırıyorum zaten. Geçen haftada etcyi inceledim güzel artıcak diye tartıştım arkadaşlarla ama yine almadım sonuç ortada.😂
Hocam zaten bu iş uzun vadeli bir iş.
Alıp atıcan kenara. Al sat ile hemen kazanayım dersen iş zor. Baksana Doge bir arttı şimdi azalıyor. Şu an 0,59$ ama belki 1-2 ay sonra 5$ yada 0,10$. Bunu da bilmek imkansız yada bu mesajı okuyup bu sefer de bana güleceğiz 😬
Eth madencilik için nimet diyorduk geçen Etc daha karlı hale geldi. Bakalım 6 ay sonra 1 yıl sonra neler olacak 🙄

Baksana Doge bir arttı şimdi azalıyor. Şu an 0,59$ ama belki 1-2 ay sonra 5$ yada 0,10$. Bunu da bilmek imkansız yada bu mesajı okuyup bu sefer de bana güleceğiz 😬
Doge Elon muskın elinde oynattığı bir coin o yüzden hiç güvenim olmadı o coine. Bir canlı yayın yaptı yerlerde. Daha da çok artıcağını düşünmüyorum ben.

Hocam zaten bu iş uzun vadeli bir iş.
İnsan kısa vadede kazanmak istiyor.😂 Bitcoin aldım şu ethereum artışından dolayı artmadı bi. Etherum düşsede hem bana bir alım fırsatı doğsa hem de BTC bir artsa diyorum.😂

Doge Elon muskın elinde oynattığı bir coin o yüzden hiç güvenim olmadı o coine. Bir canlı yayın yaptı yerlerde. Daha da çok artıcağını düşünmüyorum ben.

İnsan kısa vadede kazanmak istiyor.😂 Bitcoin aldım şu ethereum artışından dolayı artmadı bi. Etherum düşsede hem bana bir alım fırsatı doğsa hem de BTC bir artsa diyorum.😂
Ben bütün Bitcoinimi satıp Eth aldım valla. BTC’ni dominansı da düştü. Ama tabii yine söylüyorum ne olacağı hiç belli olmaz 😊

Geri
Yukarı