Ethermine madenciliğinde yüksek hashrate

Konu ile ilgili ticket attım cevap şu şekilde.

Merhaba Mustafa,

Mevcut hashrate, ödül hesaplaması ve ortalama hashrate hesaplaması için kullanılır. Mevcut hashrate, sunucularımıza ulaşan hashrate'dir - bu, ödüllerinizi hesaplamak için kullanılır. Madencilerinizin şansına bağlıdır, bu nedenle gerçek hashrate'inizden sapmalar normaldir ve düzenli olarak çok büyük olabilir (gerçek hashrate'inizin +/-% 50'si). 24 saatlik ortalama etkin hashrate, yerel hashrate'inizle daha yakından eşleşmelidir, ancak doğru hesaplamak için en az 24 saatlik kesintisiz madencilik gerekir.

Bildirilen hashrate, madencilik yazılımınızdan kartlarınızın hashleri ne kadar hızlı hesapladığının bir göstergesidir, bize bu sayıları gönderir ve bunları görüntüleriz - bu, ödüllerinizi hesaplamak için kullanılmaz .. Bildirilen hashrate yanlış olabilir veya ağ sorunları olabilir. bu buna neden olur.

Bildirilen karma oranının neden çok daha düşük olduğunu öğrenmek istiyorsanız, lütfen madencinin geliştiricisiyle iletişime geçin ve onlara sorun.
Current ile report bı süre sonra dengelenecek zaten yavaş yavaş düşmeye başlamış.
Bu cevap ile ayni zamanda ethermine'in odulleri current degerine gore hesapladigini ogrenmis olduk diyebiliriz sanirim degil mi arkadaslar.?

aklıma tekşey geliyor,
adamın kartı zaten 25 değil 50 mh lık olabilir, işlemci ram ı düşürüp uv vs ayarlarla farklı gönderiyor olabilir.
bi kartım r390 da uv vs yaptım kart 30 32 kazar normalde ama çok fazla elektrik harcıyor, ben şuan 29 la kazıyorum ama havuzda 32 civarı.
onun dışında bişey de nasıl yapılır bilemiyorum.
Bu cevap ile ayni zamanda ethermine'in odulleri current degerine gore hesapladigini ogrenmis olduk diyebiliriz sanirim degil mi arkadaslar.?
average'a göre aslında sitedeki hesaplamalar, ama current ile şu oluyor her bir kabul edilmiş oran aslında senin kazancın o sayı ile kazanç orantılı.

Yani bu durumda ne kadar cok share accept yazisi gorursek o kadar cok kazaniyoruz demektir diye dusunebiliriz :D aslinda ne kadar cok degil de ne kadar sık demek daha dogru olur galiba
Gelir yüksekken share sayısı bugünden çok daha düşüktü. Share sayısı şuan çok fakat gelir de artış yok çözemedim tam olarak :)

Ben acikcasi 14 gunde 1 odeme alabildigim surece cok bakmiyorum 3 asagi 5 yukari dalgalanmalara. 14 gun sonunda 400 tl para cektim bu sabah. Aylik baktiginda 800 tl yapar. Bu miktar ay sonunda 750 tl olmus 700 tl olmus beni cok bozmaz, zaten max 200 tl elektrik faturasi geliyor evin kendi kullanimiyla beraber. O yuzden ufak tefek dalgalanmalara bakmiyorum :)

Gelir yüksekken share sayısı bugünden çok daha düşüktü. Share sayısı şu an çok fakat gelir de artış yok çözemedim tam olarak :)

Sen ticket atma tarih saaatin ve onların sana cevap tarih saati kaç yazar mısın çünkü sanırım bugta kalmış düzeltiler 1 haftadır izliyorum ilk defa inişe geçmiş kasım'dan beri kazıyorum bize niye olmadı hiç piyango gibi bir şey mi bu?

sssssssssssssssss.PNG

Sen ticket atma tarih saaatin ve onların sana cevap tarih saati kaç yazar mısın çünkü sanırım bugta kalmış düzeltiler 1 haftadır izliyorum ilk defa inişe geçmiş kasım'dan beri kazıyorum bize niye olmadı hiç piyango gibi bir şey mi bu?

Eki Görüntüle 1005695
Bugün attım dostum öğlen attım akşam üstü cevap geldi.

Ticket senin gönderdiğin saat tarih ve gelen cevabın tarih saat alabilir miyim bu hesabı 4 gündür izliyorum. 5. günde karar verdim forum açmaya bugün 7. gün.

Yok değilim Ethermine ana sayfada devamlı block bulan madenciler listeleniyor.
dk bir yenileniyor. Havuz sıçraması için örnek alıyordum Online orada denk geldim 1 hafta önce.

Burası.
Eki Görüntüle 1005452

Havuz sıçraması nedir hocam? Ne işe yarar?

Yeni konular

Geri
Yukarı