Çözüldü Ethermine ödeme gecikmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

krsck

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, şimdiye kadar her ay sonunda ödeme alıyordum ama şimdi böyle gözüküyor. Paraya acil ihtiyacım yok ama bu kadar uzun sürede ödeme yapması normal gelmedi. Yapmam gereken bir şey var mı yoksa bu normal mi?

Dosya Ekleri

• ethermine.JPG
    ethermine.JPG
    20 KB · Görüntüleme: 201
Yukarıdaki arkadaş 35 yaptığı için ben de 35 yaptım, 50 mi yapmak lazım?
Default 50 olarak olduğu için yazdım kusura bakmayın. Oraya istediğiniz değeri girebilirsiniz. Ne kadar komisyon ödemek isterseniz o kadar gwei seçiniz. Gwei 10 bile yazabilirsiniz (o kadar düştüğünü görmesem bile)
Peki üstad diyelim ki gwei ücretini düşük tuttuk. Bizim fiyatın altına hiç düşmedi bu durumda ayda bir ayın 28 inde otomatik gönderir mi yoksa biz gwei ücretini artırıncaya kadar bekler mi?
Hayır otomatik olarak gönderilmez. Girdiğiniz gwei tutarına geldiği vakit ödeme alınır, zaten o yüzden default 50 olarak girmişler.

Yani atıyorum gwei 35 girdiniz, minimum eth tutarını geçtiğinizde ödeme pending olarak işaretleniyor. Gwei 35 düştüğünde de size iletiliyor.

Dün mesela gwei 127lere kadar çıktı 7-8 dolardı.
Şimdi bu saatte 80 gwei - 5 dolarlarda.

Gwei 50 tutarsanız ödemeyi hızlı alırsınız fakat daha da düşürürseniz gwei o miktara düşene kadar ödemeniz aksayacaktır.

Geri
Yukarı