Ethermine ödeme talep etme

metamask cüzdanını bağlarsan parayı çekmede para boşa gider çünkü kazım yaptığın cmd senin kaydettiğin cüzdana kazım yapıyor ve havuzdan sadece o cüzdana çekim yapabilirsin şöyle diyim parayı biriktirmek istersen gwe oranlarını düşük tut ki otomatik çekmesin çünkü her çekimde komisyon alacak Gas Now — ETH Gas Price quotation system based on Pending transactions buradan gas oranlarını fiyatlarını inceleyebilirsin çekim yapacağın zamanda 40 45 yaparsın gwe oranını komisyonu daha az olsun diye aciliyetin varsa gwe oranının komisyonlarına bak 100 ler yüksek olur ben 120 den bozdum 80tl komisyon aldı içinden mesela ama dediğim gibi başka bir cüzdan bağlayıp parayı o cüzdana çekiiym dersen para boşa gider kazım yaptığın cüzdana ödeme talep edebilirsin yada metamask alacaksın kazım yaptığın cmd den meta cüzdanını kaydedicen oraya kazım yapacak sende o cüzdan kodunu yazıp ethermineden sayfayı açtığın zaman ödeme kısmından cüzdanı bağladığında günlük çekim yapabilirsin komisyonsuz metaya ama metadan binanceye komisyon alırmı onu bilmiyorum denemedim

Geri
Yukarı