Ethermine ödemesi vadedilen sürede yapılmadı

saolun hocam. ben bozdurmayıp uzun süre eth biriktirmeye bakacam. hayırlısı
Ben RTX3060 ile stabil 48mh aliyorum. Kart ASUS bellekler +1500 yapiyor ve 50 mh verebiliyor ama bu kadar zorlamak istemiyorum. 38'li derecelerde Stabil ve serin calisiyor.

Son düzenleme:
saolun hocam. ben bozdurmayıp uzun süre eth biriktirmeye bakacam. hayırlısı
Ben RTX3060 ile stabil 48mh aliyorum. Kart ASUS bellekler +1500 yapiyor ve 50 mh verebiliyor ama bu kadar zorlamak istemiyorum. 38'li derecelerde Stabil ve serin calisiyor.
Muhtemelen bende bundan sonra 20.000 TL altından bozdurmam.

Hocam aceleniz yoksa bozdurmayin. Sahsi fikrim toparlanir. Bu tip dalgalanmalar her zaman olur. Ben uzunca bir sure ETH olarak tutacağım. Kar mi zarar mi o zaman belli olur.

Sağ olun hocam. Ben bozdurmayıp uzun süre ETH biriktirmeye bakacağım. Hayırlısı

Merhaba bende de aynı kart var ayarları paylasır mısınız rica etsem kart bayağı serinmiş 48 derece

Bende ASUS ROG STRIX RTX 2070 var -500 Core +1200 Mem 110 Watt 44 44.5mhs ile kazıyor sıcaklık ise %50 fan ile 45 derece lakin yine de Memory belleklerin sıcaklığını sensör olmadığı için göremediğimden korkuyorum Ethereum belleklere yükleniyor üzerine +1200 değerleri veriyoruz kart 45 olsa bile bellekler 80 90 civarı ise vay halimize kartında Memory VRAM sıcaklık sensörü olan kişiler yardımcı olabilir mi değerleri paylaşır mı eteherum da 45-50 derece olan bir kartın Memory sıcaklıkları acaba ne civarı gezer?

Bende ASUS ROG STRIX RTX 2070 var -500 Core +1200 Mem 110 Watt 44 44.5mhs ile kazıyor sıcaklık ise %50 fan ile 45 derece lakin yine de Memory belleklerin sıcaklığını sensör olmadığı için göremediğimden korkuyorum Ethereum belleklere yükleniyor üzerine +1200 değerleri veriyoruz kart 45 olsa bile bellekler 80 90 civarı ise vay halimize kartında Memory VRAM sıcaklık sensörü olan kişiler yardımcı olabilir mi değerleri paylaşır mı eteherum da 45-50 derece olan bir kartın Memory sıcaklıkları acaba ne
1200 memory çok bence

Ben tuf rtx 3060 alirken ozellikle bellek sogutmasi konusunda epey arastirma yaptim. Soguticu blok epey buyuk bellek ve guc kismindaki kapasitorleri etkin sekilde sogutuyor. Karta el ile dokundugumda btun bir kart buz gibi.

Geri
Yukarı