Ethermine.org, 0,01 ETH ödeme yapmış

1660 Super kullanıyorsanız Hynix Memory varsa -502 Memory Speed yapın tüketimi %70 ayarlayın GPU Core clock dokunmayın 31-32 alırsınız.
Hocam benim değerlerim bunlar,
Isı veya başka bir şey yüksek mi? Değerler normal mi? Ayarları düşürmek istesem nasıl bir yol izlemeliyim? Cevaplarsanız sevinirim.
Kartım Rx5700 Mech OP 8gb

Dosya Ekleri

• Aaaadsız.jpg
    Aaaadsız.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 71
  • Ads222ız.jpg
    Ads222ız.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 57
  • Adsız.png
    Adsız.png
    101,3 KB · Görüntüleme: 79
2070super var elimde ayarlarınızı söyler misiniz??
SS koydum. Pc balkonda bu sıcaklık ayarlarında. Odaya aldıgımda 4-5 derece yukselmekte.
Benim ekran kartı MSI Armor 2 fanlı modeli. 3 fanlı olsa sıcaklık 4-5 derece daha düşer.

Dosya Ekleri

• 2070,.JPG
    2070,.JPG
    165,4 KB · Görüntüleme: 76
0.05 ETH'nin üzerindeki ödenmemiş bakiyeler her zaman en az 7 günde bir ödenecektir.
0.01 ETH'nin üzerindeki ödenmemiş bakiyeler her zaman en az 14 günde bir ödenecektir.

Açıklamada yazan bu yazılardan anlaşıldığı üzere eğer 1 hafta sonunda 0.05 ETH'den fazla bir kazım yapmışsan bu tutar hesabına yollanıyor. Yani 0.1 ether olmadan yatırmıyor. Bu seçenek çok cihazı olanlar ve 1 haftadan kısa sürede bu bakiyeye ulaşanlar için belirlenmiştir. Yani sen 1 haftadadan uzun bir sürede 0.05 ETH kazıyorsan birikir birkmez yatar hesabına. Aynı şekilde 14 günde 0.05 etherden küçük ama 0.01 etherden büyük bir kazım yaptıysan onu da bekletmiyor ve 14. gün sonunda yatırıyor.

Yatmayan arkadaşlar için ne yapılır bilemiyorum ama ben sorun yaşamadım hemen yatırıyorlar. Hem 2 hafta hem 1 hafta ödemelerini ayrı zamanlarda aldım. Kısmetse 0.1 ether ödemesini de alacağım bu hafta 7 günden önce :)

Hocam merhaba ben siteden 0.01 yazdığım zaman submit dediğim zaman değer 0.1'den büyük olmalıdır falan diyor.

Orda ne yazdigi onemli degil. En az 0.01 eth kazdiysaniz ve en son odemenizi 14 gun once aldiysaniz odeme alirsiniz. 2 defa tam 14. gunde odeme aldim, sorun yok.
Anladım yani oraya değer girmeme bile gerek yok 0.01 olduğu zaman ödeme alıcam. Daha önce hiç almadım çünkü 3 gün önce başladım

Evet girmenize gerek bile yok. 0.01 oldugu anda almazsiniz. 0.01 olup 14 gun boyunca odeme almadiysaniz eger 14. gunde toplamda ornek veriyorum 0.018 kazdiysaniz 0.018 eth odeme alirsiniz.

0.01'i 10. gunde topladiniz diyelim hani odemem nerde benim demeyin yani

Evet girmenize gerek bile yok. 0.01 oldugu anda almazsiniz. 0.01 olup 14 gun boyunca odeme almadiysaniz eger 14. gunde toplamda ornek veriyorum 0.018 kazdiysaniz 0.018 eth odeme alirsiniz.

0.01'i 10. gunde topladiniz diyelim hani odemem nerde benim demeyin yani
Anladım hocam. İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.Daha önce ödeme almadım o yüzden yabancıyım. Sitede 6 gün sonra ödeme olcağı yazıyo İnşallah 0.01e erişebilirsem 6 günde alıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı