Ethermine vs 2miners kazanç karşılaştırması

samc34

Kilopat
Yaklaşık 1 hafta önce Ethermine'dan 2Miners'a geçiş yaptım. Komisyon olmaması avantajlı geldi çünkü en son Ethermine'den para çekerken 80₺ civarında kesinti yapmıştı.

5 gün boyunca 2minersta kazım yaptım. 5x24 saat. Ancak kazançları oldukça düşük geldi. Ben Ethermine'de 6.1 - 6.3'ler alırken 2Miners'ta 6'yı zor alıyordum ve bazen alamıyordum bile. Bu arada ben 2Miners'a geçiş yaptıktan sonra hem dolar kuru biraz arttı hem de Ethereum gayet iyi seviyede arttı.

2Miners'tan 5 gece sonunda çektiğim kazancı 5 geceye böldüğümde ortalama günlük 5.77 dolar bıraktığını görüyorum.

5 gece sonundaki son gecenin 24 saat kazancı 5.95 dolar olunca bu böyle olmaz deyip Ethermine'ye geri döndüm ve iyi ki dönmüşüm. Son 24 saat kazancım 6.65 dolar.

Şu anlık Ethermine ile devam ediyorum. Tavsiye ederim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam baştan demiştim zaten Ethermine'daki stabillik ve güven yeterli. Sorunsuz ve sadece. Sürekli çekim yapmadıktan sonra da 1-2 ayda bir 5-10 dolar verilecek herkes için kötü ama yapacak bir şey yok.

Bende 6-7 gündür deniyorum. 2 gün az yatsa da sonraki gün dengeliyor gibi görünüyor. Bu arada NBminer yerine T-Rex ile kazınca kart sıcaklığı düştü ve şuan havuza daha sağlıklı aktarıyor.

Bende 6-7 gündür deniyorum. 2 gün az yatsa da sonraki gün dengeliyor gibi görünüyor. Bu arada NBminer yerine T-Rex ile kazınca kart sıcaklığı düştü ve şuan havuza daha sağlıklı aktarıyor.
Dengelediği bir şey yok hocam. 24 saatten 5 gece çalıştırdım. 5 gece ortalaması 5.75$
24 saatten 5 gecede ethermine çalıştıracağım bakalım aradaki fark ne kadar olacak.

Hiveon Pool deniyorum bende. 2miners a göre karşılaştırarak sonucu yazarım.
Bu arada ethermine'dan hiç para çekmedim bu gas hakkında hiç bir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Son düzenleme:
1636893085977.png

2miners gerçekten dengesiz.

Geri
Yukarı