Ethermine vs 2miners kazanç karşılaştırması

Ethermine de kazim yapıyorum bende. 1 ETH olunca cüzdana aktarmasını seçmiştim. 40 gwei limit görünüyor. Ama bu rakama düşmediğinden aktarım olmuyor. 100 gwei kaç dolar oluyor, bunu hesaplayan bir yer var mi? Ne ödeyeceğimi bilmiyorum.
210 MH 2miners bende kendi rigim için örnek olsun diye bırakabilirim bunu.

Hocam sizin verinize göre kontrol ettim şimdi, Ethermine bana 0,01547 veriyor, 2miners 0,01471 verecek görünüyor. Su anda Ethermine biraz daha iyi gibi görünüyor. 2miners ödeme nasıl oluyor. Kaç olunca yapıyor. Sanırım ücretsiz ödeme aktarıyor 2 miners.

Son düzenleme:
Ethermine de kazim yapıyorum bende. 1 ETH olunca cüzdana aktarmasını seçmiştim. 40 gwei limit görünüyor. Ama bu rakama düşmediğinden aktarım olmuyor. 100 gwei kaç dolar oluyor, bunu hesaplayan bir yer var mi? Ne ödeyeceğimi bilmiyorum.

Hocam sizin verinize göre kontrol ettim şimdi, Ethermine bana 0,01547 veriyor, 2miners 0,01471 verecek görünüyor. Su anda Ethermine biraz daha iyi gibi görünüyor. 2miners ödeme nasıl oluyor. Kaç olunca yapıyor. Sanırım ücretsiz ödeme aktarıyor 2 miners.
Ethermine Gwei takibini buradan yapabilirsin > Ethereum Gas Tracker | Etherscan

2Miners 0,0005 eth ve üstünü her gün 0 transferle yatırıyor.

Teşekkür ederim hocam. ETH ödül tarafında ciddi düşüş var. Genelde ETH düştüğünde zorluğu düşürüp ödülü artırıyorlar. Bi denge yapıyorlar genelde. Ama 1 haftadır ETH düşse de artsada zorluk artıyor odul düşüyor.

Ben Ethermine kaynaklı olabileceğini düşünüyordum. Bir ara havuz karşılaştırma vardı bir sitede bulmadım. 2miner ile o yüzden ilgilendim ama kazanç benzer gibi.

L2 polygon 0,005 üzeri fee alınmayacak bilgisi mevcut, ben 50gwei civarına talimat veriyorum birikince ama 1 haftadır hiç düşmedi oralara.

L2 poly olayı nedir, bir zararı ya da komisyonu yoksa tercih edilemez mi?

Arkadaşlar son 1 haftadır 2miners kazançlarım inanılmaz kötü ve dengesiz sebebini bilen var mı?

Arkadaşlar son 1 haftadır 2miners kazançlarım inanılmaz kötü ve dengesiz sebebini bilen var mı?
bu linki tıkla ben 3080 e göre bakıyorum burada havuzların gelirleri var.
ethermine - 2miners - binance zıplıyorum hemen hemen 3 günde bir değişiyor.
ETH yazan ethermine

Yeni konular

Geri
Yukarı