Ethermine'da Metamask cüzdanına kazmadan çekim yapılabilir mi?

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Haziran'da gelen güncelleme ile manuel çekim yapabilmek için metamask cüzdanına kazmak şarttı. Eğer kendi cüzdanımıza kazıyorsak ayda 1 defa otomatik ödeme yapıyordu artık onu tamamen kaldırdılar. Minimum 3-4 dolar vermeden çekim yapılamıyor. Şu an Binance'dan alınan cüzdana kazım yapanlar çekim yapabiliyor mu, yapılıyorsa nasıl? Çünkü Ethermine'a ödenen ücret yetmiyor bir de metamask 3-4 dolar daha istiyor. Kısaca küçük madencinin kazdığı paranın yarısı gönderim ücretleri yüzünden hiç oluyor.

Yeni başlayanlar için bilgi: matic ağına sakın çekmeyin çekerseniz ethermine'a ücret ödemiyorsunuz, oradaki parayı metamask'a yollayınca WETH olarak gidiyor, WETH'i binance'a atınca işlem onaylanıyor ama para binance'a geçmiyor. Eğer matic ağından ETH'ye çevirirseniz gönderim ücreti 20-150 dolar arasında değişiyor ve metamask ağına tekrar dediğim 3-4 doları ödüyorsunuz. Ölümden daha beter. :D

Son düzenleme:
Metamask kullanmadan sadece GWEI ödeyerek Paribu cüzdanına aktarabiliyorum Ethermine ile. En son 2 hafta önce çekim yaptım. 3.7 dolar idi GWEI başka bir ödeme yapmadım.

Metamask kullanmadan sadece GWEI ödeyerek Paribu cüzdanına aktarabiliyorum Ethermine ile. En son 2 hafta önce çekim yaptım. 3.7 dolar idi GWEI başka bir ödeme yapmadım.
Binance'a aktarılıyor mu peki hocam? Birde müsaitseniz ekran görüntüsü atma şansınız var mı ödeme isteyince nasıl bir ekran çıkıyor merak ettim. Önceden açılmıyordu bile metamask olmadığı için.

Binance'a aktarılıyor mu peki hocam? Birde müsaitseniz ekran görüntüsü atma şansınız var mı ödeme isteyince nasıl bir ekran çıkıyor merak ettim. Önceden açılmıyordu bile metamask olmadığı için.
Binance ile denemedim bilgim yok. Çekilecek ETH'yi ve Gas Price'ı belirdedikten sonra otomatik olarak yatıyor. Çok düşük GWEI ayarlarsanız uzun zaman yatmayabilir. Bir iki gün bakın ortlama bir şey yazın. Ya da aceleniz yoksa toplu çekin birkaç ayı beraber.

Dosya Ekleri

• 20210926_232846.jpg
    20210926_232846.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 39
Binance ile denemedim bilgim yok. Çekilecek ETH'yi ve Gas Price'ı belirdedikten sonra otomatik olarak yatıyor. Çok düşük GWEI ayarlarsanız uzun zaman yatmayabilir. Bir iki gün bakın ortlama bir şey yazın. Ya da aceleniz yoksa toplu çekin birkaç ayı beraber.
Anladım hocam. Bu kazdığınız binance cüzdanı ama dimi?
Takribi yani görüş olarak GWEI değeriniz nedir?
30-35 arasında çekiyorum. Daha altına düşmüyor kolay kolay.

Geri
Yukarı