Ethernet bağlantı kopuyor

Comrade08

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece oyundayken crash hatası aldım PC reset attı tekrar acildiğinda PC baglantı gitti Ethernet kablasunu değiştirdim 5 sn sonra tekrar gitti bağlantım. Ethernet bağlantı ışıkları yanıyor PC port girişinde modem de yanıyor. Bu arada modem değişeli 1 ay oldu TTNET kullanıyorum. Aklıma gelecek her şeyi denedim Wi-Fi bağlantısı calisiyor sorun yok evde diğer cigazlar wife uzerinden baglaniyor. Modeme reset attim TTNET'i aradim sorun olmadiğini söylediler. En son care Windows 10 geri yükledim aynı sorun devam etti tekrar Windows 11 kurdum orijinal bu arada lisanslarim. Kurduktan sonra sorun düzeldi MSI live üzerinden butun driverlari kurup güncelledim. 40 GB indirme yaptim test ettim sorun yoktu sabah Ethernet kablosunun yerini değiştireyim dedim tekrar baglantim koptu MSI sitesinden tekrar driver indirip kurdum bağlanti geliyor fakat 5 ya da 10 sn sonra otomatik kopuyor baglanamiyorum. Wifede sorun yok bu aksam başka Ethernet kablosu deneyeceğim fakat sorunun bu oldugunu dusunmuyorum çünkü 2 Ethernet kablosu sorunsuz calisiyordu acaba Ethernet portundami sorun var ya da Ethernet kartı yanmiş olabilir mi sizce. Bu arada anakartim MSI MPG X570s Edge wife.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı