Ethernet hızım düştü

daldal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma yeni format attım. Önceden 55 Mbit hız aldığım Ethernet şu an 48'in üstüne çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hayır, her şeye baktım görev yöneticisinde ağ kullanımı %0 iken yaptım testi. Ona rağmen 55 aldığım hız 48 gözüküyor maksimum.

Farklı bir Ethernet kablosu ile deneyin eğer işe yaramaz ise Aygıt Yöneticisi'nden sürücü ayarlarından bu ayarı 1 GPS'ye alın.

Ekran Görüntüsü (171).png

Farklı bir Ethernet kablosu ile deneyin eğer işe yaramaz ise Aygıt Yöneticisi'nden sürücü ayarlarından bu ayarı 1 GPS'ye alın.

Eki Görüntüle 1661711

Yanıtınız için teşekkür ederim. Ne yazık ki bir değişen olmadı Ethernet kablosu da değiştirdim resmini attığınız ayarı da değiştirdim hatta ayarı değiştirdiğimde hızım daha da düştü.

Evet güncelledim Ethernet, chipset, GPU vs. her şeyin sürücüleri güncel.

Bir de bu yöntemi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da işe yaramazsa Aygıt Yöneticisi'nden sürücüyü silip tekrar yükleyin eğer hala işe yaramıyorsa kabloyu modemdeki Ethernet portundan başka porta takın.

Bunlar da işe yaramıyorsa son tahminlerim evinizde internet yoğun kullanıyor modem yeterli dağıtım yapamıyor ya da bölgenizdeki altyapı yoğunluğu yüzünden düşük hız alıyorsunuz.

Son düzenleme:
Bir de bu yöntemi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da işe yaramazsa Aygıt Yöneticisi'nden sürücüyü silip tekrar yükleyin eğer hala işe yaramıyorsa kabloyu modemdeki Ethernet portundan başka porta takın.

Bunlar da işe yaramıyorsa son tahminlerim evinizde internet yoğun kullanıyor modem yeterli dağıtım yapamıyor ya da bölgenizdeki altyapı yoğunluğu yüzünden düşük hız alıyorsunuz.

Yardımlarınız için teşekkür ederim ama bu video da sorunumu çözmedi yabancı forumlara da bakacağım biraz yeni bir şey öğrenirsem buraya da atarım.

Geri
Yukarı