Ethernet kablosu bağlı fakat internet yok

umut190560

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.. Yeni pc aldım sıfırladım ve modemden ethernet kablosunu kasaya taktım hiç bir türlü ağımı görmüyor tanımlanamayan ağ diyor , ethernet ağ bağdaştırıcısına takılı ethernet kablosu yok diyor yardımcı olursanız sevinirim.

Modem'i tamamen sıfırlayıp, tekrar kurmayı denediniz mi? Toplu iğne ile arkadan sıfırlayın, küçük bir delik olacak. Eğer yapmadıysanız.
Şimdi modemi sıfırladım da arayüze giriş yapamıyorum
Modem'i tamamen sıfırlayıp, tekrar kurmayı denediniz mi? Toplu iğne ile arkadan sıfırlayın, küçük bir delik olacak. Eğer yapmadıysanız.
Sıfırladım modem arayüze giriş yapmiyor internet yok diyor ne alaka

192.168.1.1

Tarayıcına buna yaz ve gir. Herkeste farklı olabilir bu sayı. Modemin arkasında yazar. Kullanıcı adı ile şifre genel de admin'dir. Yukarıda verdiğim sayılar bir adres, modemi o adresden kurmalısın.

192.168.1.1

Tarayıcına buna yaz ve gir. Herkeste farklı olabilir bu sayı. Modemin arkasında yazar. Kullanıcı adı ile şifre genel de admin'dir. Yukarıda verdiğim sayılar bir adres, modemi o adresden kurmalısın.
İşte sıkıntı o ki 1.1 de yapsam 2.1 de yapsam arayüze hiçbir türlü giriş yapamıyorum

Girmesi gerek internet olmasa bile. Bilgisayarı yeniden başlat, bu sırada modemi aç kapa. Tekrar dene. Aynı zamanda tekrar kontrol et, modemin altında veya arkasında yazar adres. Belki gözünden kaçan bir şey vardır.

Girmesi gerek internet olmasa bile. Bilgisayarı yeniden başlat, bu sırada modemi aç kapa. Tekrar dene. Aynı zamanda tekrar kontrol et, modemin altında veya arkasında yazar adres. Belki gözünden kaçan bir şey vardır.
Kabloyu laptopu bağlandığımda giriş yapıyor arayüze ama şimdi masaüstünde çalışması için ne yapmam gerek ustam

Geri
Yukarı