Ethernet kablosu mu daha mantıklı yoksa iyi bir adaptör mü?

OPTİMUSSBABA

Femtopat
Daha fazla  
Modemden bilgisayarım çok uzak o yüzden adaptör düşündüm ancak bağlantı hızını çok düşürüyor. Sizce modemin yerini değiştirip Ethernet kablosu mu bağlayayım yoksa iyi bir adaptör mü alayım? Modemin yerini değiştirmeye 800 TL istiyorlar.

Modemden bilgisayarım çok uzak o yüzden adaptör düşündüm ancak bağlantı hızını çok düşürüyor. Sizce modemin yerini değiştirip Ethernet kablosu mu bağlayayım yoksa iyi bir adaptör mü alayım? Modemin yerini değiştirmeye 800 TL istiyorlar.

Modemin yerini değiştirmek o kadar zor değil evin her deliğinde DSL'e giden kablodan var kendiniz de yapabilirsiniz.

Ev eğer müstakil ise kabloyu uzatırsınız.

Ethernet tabii ki de bir de. Yer değişimini kendiniz yapabilirsiniz.

Ethernet kablosu daha mantıklı bence. Çünkü bir USB adaptörünün hızı saniyede 2 MB ise Ethernet kanlosunun hızı saniyede 3 4 MB'a kadar çıkabliliyor. Bu da yüksek depolamalı oyunlarda saat farkını azaltır.

Ethernet tabii ki de bir de. Yer değişimini kendiniz yapabilirsiniz.

Farklı bir durum mevcut internetin hemen yanına konulması gerekiyor modem bazı yerlerinin montelenmesi gerek kabloyuda zaten duvarların içerisinden geçireceğim onu da usta yapacak.

Ethernet kablosu daha mantıklı bence. Çünkü bir USB adaptörünün hızı saniyede 2 MB ise Ethernet kanlosunun hızı saniyede 3 4 MB'a kadar çıkabliliyor. Bu da yüksek depolamalı oyunlarda saat farkını azaltır.

Yükleme sıkıntısından dolayı değil de genellikle oyunlardaki ping farkı çok olur mu ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı