Ethernet kablosu önerisi

Nasıl girildiğini bilmiyorum hocam anlatabilir misiniz?

Hocam kablolar çok ucuz değil mi? Kaliteliler midir?
Kaliteli, flat olmayan versiyonunu kullaniyorum kendim. Kendi istediginize gore alabilirsiniz ikisinden birini, ikisi de ayni sadece gorunusleri farkli. Sahsen flat olani onermiyorum, daha dayaniksiz gibi duruyor. Marka olarak Ugreen en iyisi zaten.

Modem arayuzune girmek icin: Internet saglayiciniz nedir? Turk Telekom ise ve modeminiz de Turk Telekom'un verdigi modem ise Google'a girip 192.168.1.1 giriniz. (Arama yerine degil adres cubuguna yazmalisiniz. Onerilenlerde cikanlara tiklamayin, kendiniz elinizle yazin 192.168.1.1 seklinde) Daha sonra giris ekrani gelecek, modeminizin altinda kullanici adi ve sifresi yazmasi lazim.

Gercekten kalitesiz bir kablo kullaniyorsan farki hissedebilirsin, ama orta seviye bir kablo kullaniyorsan ev mesafeleri icerisinde cok fark etmez.

Kaliteli bir kablo kullanıyorum şu an hocam.
Kaliteli, flat olmayan versiyonunu kullanıyorum kendim. Kendi istediginize gore alabilirsiniz ikisinden birini, ikisi de ayni sadece gorunusleri farkli. Sahsen flat olani onermiyorum, daha dayaniksiz gibi duruyor. Marka olarak ugreen en iyisi zaten.

Modem arayuzune girmek için: Internet saglayiciniz nedir? Türk Telekom ise ve modeminiz de Türk Telekom'un verdigi modem ise Google'a girip 192.168.1.1 giriniz. (arama yerine degil adres cubuguna yazmalisiniz. Onerilenlerde cikanlara tiklamayin, kendiniz elinizle yazin 192.168.1.1 seklinde) daha sonra giris ekrani gelecek, modeminizin altinda kullanici adi ve sifresi yazmasi lazim.

Superonline kullanıyorum hocam.
Hocam fiber kullanıyormuşum onu fark ettim.
Hocam son olarak bir şey sormak istiyorum. Ethernet kablosu olarak altın uçlu olanlar daha iyi, bakır olanlar daha iyi falan diyorlar ama. Pek fark ediyor mu bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Kaliteli bir kablo kullanıyorum şu an hocam.

Superonline kullanıyorum hocam.
Hocam fiber kullanıyormuşum onu fark ettim.
Hocam son olarak bir şey sormak istiyorum. Ethernet kablosu olarak altın uçlu olanlar daha iyi, bakır olanlar daha iyi falan diyorlar ama. Pek fark ediyor mu bir bilginiz var mı?
uçları hakkında bir bilgim yok maalesef ama ev kullanıcısı olarak yine pek fark göreceğinizi düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı