Ethernet kablosunu çıkartmadan interneti nasıl kesebilirim?

183206

Megapat
Makaleler
1
R6 oyununa girebilmem için interneti kesmem gerekiyor, sürekli ethernet kablosunu çıkartıp takmak istemiyorum bozulmasın diye. Nasıl oyuna girmeden Windows üzerinden bilgisayarın internetini kısa süreliğine kesebilirim? Ubisoft sağolsun oyuna girerken bile zorluk çıkartıyor. Soran olur belki, orijinal oyun.

R6 oyununa girebilmem için interneti kesmem gerekiyor, sürekli ethernet kablosunu çıkartıp takmak istemiyorum bozulmasın diye. Nasıl oyuna girmeden Windows üzerinden bilgisayarın internetini kısa süreliğine kesebilirim? Ubisoft sağolsun oyuna girerken bile zorluk çıkartıyor. Soran olur belki, orijinal oyun.
Ethernet kartınız ne ise onun üzerine gelip devre dışı bırakın.

1613245376284.png

Valla ben de yaşadığım başka bir problemden dolayı tam olarak senin istediğin şeyi öğrenmek istiyorum eğer böyle bir şey varsa tabi. :D

Garip sorunmuş bende böyle olmuyor oyunu Steam'dan oynuyorum.

Ağ ayarlarına girin, oradan internet seçeneklerine girin karşınıza böyle bir ekran çıkacak. Wi-Fi'yi kapatmak için Wi-Fi olana sağ tıklayıp devre dışı kabloyu devre dışı bırakmak için ise kablo işareti olanı devre dışı bırakın. Sonra yine buradan sağ tıklayıp açın.
1613245923220.png

Ubisoft Launcher'ı onarıp dosya doğrulaması yapmayı denediniz mi?
Zamanında çok şey denedim, tek çözüm interneti keserek oyunu açmak.
Garip sorunmuş bende böyle olmuyor oyunu Steam'dan oynuyorum.
İnternet seçeneklerine tıkladığımda ufak pencere açılıyor, attığınız SS'deki yer değil.
Bağdaştırıcı seçenekleri ayarına girince buldum, sağolun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı