Ethernet kablosunu koyacak yer olmadığı için ne kullanılmalı?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım ve modem farklı odalarda olduğu için maalesef Ethernet kullanamıyorum çünkü kapı kabloyu eziyor. Tek çare Wireless mı? Başka bir adaptör önermişlerdi ama adını unuttum. Sizce ne yapmalıyım?

Bütçe varsa mesh sistem kurun. Bütçe kısıtlıysa extender alabilirsiniz. Modemin uzaklığına ve duvarların kalınlığına bağlı olarak anlık pingler olabilir tabii extender ile.

Bütçe varsa mesh sistem kurun. Bütçe kısıtlıysa extender alabilirsiniz. Modemin uzaklığına ve duvarların kalınlığına bağlı olarak anlık pingler olabilir tabii extender ile.

Mesh bir tık sıkıntı hocam ya. Extender ben de düşündüm ama ona da güvenemiyorum. PowerLine nasıl olur?

Mesh bir tık sıkıntı hocam ya. Extender ben de düşündüm ama ona da güvenemiyorum. PowerLine nasıl olur?

Extender'a neden güvenemiyorsunuz? Esas powerline düzgün çalışır mı bilemezsiniz elektrik kablolamasında bir sorun varsa çok kötü bir deneyim sunabilir.

Paket hızınız nedir ve odanızda wifi dan şu anda ne kadar hız alabiliyorsunuz?

Extender'a neden güvenemiyorsunuz? Esas powerline düzgün çalışır mı bilemezsiniz elektrik kablolamasında bir sorun varsa çok kötü bir deneyim sunabilir.

Paket hızınız nedir ve odanızda wifi dan şu anda ne kadar hız alabiliyorsunuz?
wifi da bazı oyunlar dışında pek sıkıntı yaşamadım. Tekrardan test yapamıyorum çünkü arkadaşa verdim wireless adaptörü.

Yeni konular

Geri
Yukarı