Ethernet takılı ama internet yok

Keremmxo78

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce bilgisayarımı formatlamıştım o zamandan beri aynı sorun var. Ethernet kablosu sağlam herhangi bir problem yok ama bilgisayar algılamıyor. Bilgisayarı ilk başta açarken internet var ama maksimum 30 dk içinde geri gidiyor. Bugün anakartın tüm driverlarını tekrardan indirdim hatta BIOS'umu da güncelledim ama hala devam ediyor. Dediğim gibi kabloda bir problem yok. Teşekkürler...

Arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce bilgisayarımı formatlamıştım o zamandan beri aynı sorun var. Ethernet kablosu sağlam herhangi bir problem yok ama bilgisayar algılamıyor. Bilgisayarı ilk başta açarken internet var ama maksimum 30 dk içinde geri gidiyor. Bugün anakartın tüm driverlarını tekrardan indirdim hatta BIOS'umu da güncelledim ama hala devam ediyor. Dediğim gibi kabloda bir problem yok. Teşekkürler...

Kabloda bir problem yoksa o zaman ya modem de vardır ya da dışarıdan gelen internet hattında.

Telefondan bilglisayara eğer laptop ise internet paylaşın. Masaüstü ise kablo ile "usb ile internet paylaş" seçip internet açın. Ve biraz bekleyin. Kendi kendine sürücü indirmez ise söyleyin tekrardan yardımcı olmaya çalışayım.

Auto negotation kısmından 100 Mbps Full duplexi seçin. (YouTube kaliteyi düşürüyor)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı