Ethernet "yerel ağ bağlantısı geçerli bir IP yapılandırmasına sahip değil kod 45" hatası

hkndnzii

Hectopat
"Yerel ağ bağlantısı geçerli bir IP yapılandırmasına sahip değil kod 45" hatası alıyorum. Çözümlerine baktım çoğunu denedim bir işe yaramadı. Bağlanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeme sadece bilgisayarıma takılı olan ethernet kablosundan İnternet alamıyorum diğer cihazlar bağlanabiliyor.
Bu windowsun sorunu. Windows kullandığım zamanlarda bende yaşamıştım. MS Communitiy'de bir çözüm bulmuştum her aç kapada tekrar uygulamak gerekiyordu komutları. Zamanında formatla çözmüştüm. Umarım başka yolu vardır. Sürücü güncellemeyi deneyebilirsiniz veya sürüm düşürebilirsiniz.

Bu windowsun sorunu. Windows kullandığım zamanlarda bende yaşamıştım. MS Communitiy'de bir çözüm bulmuştum her aç kapada tekrar uygulamak gerekiyordu komutları. Zamanında formatla çözmüştüm. Umarım başka yolu vardır. Sürücü güncellemeyi deneyebilirsiniz veya sürüm

Attığım makaleleri incelediniz mi? Hocam.
Evet inceledim, maalesef bunları uyguladıktan sonra işe yaramadığı için buraya bir başlık açmam gerektiğini düşündüm zaten

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı