ETS 2 81 TL'li̇k paket alınır mı?

Casp

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ETS 2 almak istiyordum ve Steam'de bir paket gördüm 81TL. İçinde Amerikan Truck Simulator de bulunmakta sizce buna değer mi? Sonuçta ikisi de tır oyunu.

Merhaba ETS 2 almak istiyordum ve Steam'de bir paket gördüm 81TL. İçinde Amerikan Truck Simulator de bulunmakta sizce buna değer mi? Sonuçta ikisi de tır oyunu.
Hocam isterseniz alın, Hauloween Bundle'dan bahsediyorsunuz sanırım. İçerisindeki renk paketleri de güzel duruyor.

Evet o paketten bahsediyorum paket bana uygun geldi ancak ATS oynayacağımi pek zannetmiyorum.
Hocam ATS oynamayacaksanız para vermeyin bence, 22 Kasımda indirimler var muhtemelen ETS ve Halloween Paint DLC'i indirime girer. İkisi beraber 45TL gibi bir fiyata düşer diye tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim ancak renklere pek dikkat etmiyorum fakat ETS'de önerebileceginiz DLC var mı acaba?
Going East! ve Road to the Black Sea tavsiyemdir. Eğer Road to the Black Sea alacaksanız, Going East! de almak zorundasınız. Çünkü Going East! DLC'i olmadan, Black Sea DLC'inin şehirlerine gidemezsiniz. Oraya giden yolların açılması için Going East! DLC'ine ihtiyacınız var.

Harita DLC'i dışında, Ağır yükler taşıyıp daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak için "High Power Cargo Pack" alabilirsiniz. Helikopter, Yat falan taşıma görevleri gelmeye başlıyor.

Special Transport DLC'ini de alabilirsiniz. Bu DLC'de daha fazla para getiren, özel yükleri taşıyoruz. Önümüzde ve arkamızda 2 adet refakatçı aracın arasında ilerliyoruz çok eğlenceli oluyor.

Harita DLC'leri oyundan pahalı, almak istemezseniz yük DLC'i alın.

Geri
Yukarı