ETS 2 81 TL'li̇k paket alınır mı?

Going east! Ve road to the Black sea tavsiyemdir. Eğer road to the Black sea alacaksanız, going east! De almak zorundasınız. Çünkü going east! DLC'i olmadan, Black sea DLC'inin şehirlerine gidemezsiniz. Oraya giden yolların açılması için going east! DLC'ine ihtiyacınız var.

Harita DLC'i dışında, ağır yükler taşıyıp daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak için "High Power cargo pack" alabilirsiniz. Helikopter, yat falan taşıma görevleri gelmeye başlıyor.

Special transport DLC'ini de alabilirsiniz. Bu DLC'de daha fazla para getiren, özel yükleri taşıyoruz. Önümüzde ve arkamızda 2 adet refakatçı aracın arasında ilerliyoruz çok eğlenceli oluyor.

Harita DLC'leri oyundan pahalı, almak istemezseniz yük DLC'i alın.

Normalde harita DLC'leri düşünüyordum fakat bu DLC'ler pahalıymış heavy pack ve Special transport DLC'lerine de bakacağım bir sorum daha var acaba oyun içindeki mapler ve yollar hemen sıkmaya başlar mi yoksa uzun zaman boyunca oynatır mı ETS'yi oynamayali bayağı oldu ve klavye mouse ile zevk alabilir miyim?

Normalde harita DLC'leri düşünüyordum fakat bu DLC'ler pahalıymış heavy pack ve Special transport DLC'lerine de bakacağım bir sorum daha var acaba oyun içindeki mapler ve yollar hemen sıkmaya başlar mi yoksa uzun zaman boyunca oynatır mı ETS'yi oynamayali bayağı oldu ve klavye mouse ile zevk alabilir miyim?
Hocam eğer sisteminiz iyiyse, grafikleri yükseğe çekin ve isterseniz Online mod girin. Alacağınız zevk daha da artacaktır. Tek başınıza oynasanız bile hemen sıkacağını zannetmiyorum, çünkü yollar ve manzara gerçekten müthiş.

Klavye ve mouse ile zevk alma konusuna gelince, ben şahsen crack + Steam ortalama 50 saat falan oynamışımdır oyunu ve 50 saat boyunca klavye - mouse ile oynadım. Şöyle yapıyordum ben, fareyi direksiyon olarak kullanma özelliği vardı oyunda. Fareyi çevirince direksiyon da dönüyordu. Onu aktifleştirirseniz biraz daha iyi olur sizin için. İlk başlarda biraz zorlar, maksimum 1-2 saat sonra alışırsınız mis gibi olur.

Hocam eğer sisteminiz iyiyse, grafikleri yükseğe çekin ve isterseniz Online mod girin. Alacağınız zevk daha da artacaktır. Tek başınıza oynasanız bile hemen sıkacağını zannetmiyorum, çünkü yollar ve manzara gerçekten müthiş.

Klavye ve mouse ile zevk alma konusuna gelince, ben şahsen crack + Steam ortalama 50 saat falan oynamışımdır oyunu ve 50 saat boyunca klavye - mouse ile oynadım. Şöyle yapıyordum ben, fareyi direksiyon olarak kullanma özelliği vardı oyunda. Fareyi çevirince direksiyon da dönüyordu. Onu aktifleştirirseniz biraz daha iyi olur sizin için. İlk başlarda biraz zorlar, maksimum 1-2 saat sonra alışırsınız mis gibi olur.

Evet sistemim fena değil genel olarak tek başıma oynayacağım ama Online da girerim sunucuların en fazla 8 kişi olduğunu duydum bu sayı az değil mi? Bu arada tavsiyeniz için teşekkürler oyunu kurar kurmaz fare olayını deneyeceğim.

Evet sistemim fena değil genel olarak tek başıma oynayacağım ama Online da girerim sunucuların en fazla 8 kişi olduğunu duydum bu sayı az değil mi? Bu arada tavsiyeniz için teşekkürler oyunu kurar kurmaz fare olayını deneyeceğim.
TruckersMP var hocam, ben birkaç ay önce oynarken gece bile en az 200 kişi oluyordu isterseniz onu araştırın. Rica ederim bu arada, oyuna başlayınca sizi bir eğitim tarzı bir şeye sokuyor, onu atlamayın orada size klavye, direksiyon, mouse klavye olayını seçtirtecektir.

Truckers MP var hocam, ben birkaç ay önce oynarken gece bile en az 200 kişi oluyordu isterseniz onu araştırın. Rica ederim bu arada, oyuna başlayınca sizi bir eğitim tarzı bir şeye sokuyor, onu atlamayın orada size klavye, direksiyon, mouse klavye olayını seçtirtecektir.

Tamamdır teşekkür ederim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı