ETS 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Q99WORTEX

Decapat
Daha fazla  
Euro track Simulator 2 bir sorunla karşılaştı ve bilgisayarınızda görüntü oluşturamıyor (geçerli bir grafik cihazı bulunamadı). Önerilen çözümler:
1. ekran kartınızın ve diğer donaniminizin oyunun asgari donanım ihtiyaçlarını karşıladığından emin olun.
2.bilgisayarinizda kurulu olan Microsoft DirectX sürümünü en güncel sürüme yükseltin.
3. ekran kartınızın üreticisinin sitesinden en güncel grafik sürücülerini indirin şu anki sürücüleriniz büyük ihtimalle güncel değil.
4. grafik işleme yöntemini OpenGL'den DirectX'e değiştirin veya tam tersini uygulayın.
5. oyunun yapılandırma dosyasını (Config. Cfg) belgelerin- Euro Truck Simulator 2 konumundan silin hasar görmüş olabilir. Sonrasında oyunu açtığınızda bu dosya varsaliyan değerler kullanılarak tekrar oluşturulacaktır.
ETS 2'yi açmaya çalıştığımda böyle hata alıyorum çözümü nedir?
İşletim sistemi: Windows 7 Home Basic.
(Crack)

Son düzenleyen: Moderatör:
Euro track Simulator 2 bir sorunla karşılaştı ve bilgisayarınızda görüntü oluşturamıyor (geçerli bir grafik cihazı bulunamadı). Önerilen çözümler:
1. ekran kartınızın ve diğer donaniminizin oyunun asgari donanım ihtiyaçlarını karşıladığından emin olun.
2.bilgisayarinizda kurulu olan Microsoft DirectX sürümünü en güncel sürüme yükseltin.
3. ekran kartınızın üreticisinin sitesinden en güncel grafik sürücülerini indirin şu anki sürücüleriniz büyük ihtimalle güncel değil.
4. grafik işleme yöntemini OpenGL'den DirectX'e değiştirin veya tam tersini uygulayın.
5. oyunun yapılandırma dosyasını (Config. Cfg) belgelerin- Euro Truck Simulator 2 konumundan silin hasar görmüş olabilir. Sonrasında oyunu açtığınızda bu dosya varsaliyan değerler kullanılarak tekrar oluşturulacaktır.
ETS 2'yi açmaya çalıştığımda böyle hata alıyorum çözümü nedir?
İşletim sistemi: Windows 7 Home Basic.
(Crack)
ORdaki denen herşeyi yapın. Eğer olmaz ise carck olduğu için çalışmıyor olabilir (daha önce böyle çok olay yaşamıştım). Birde gerçek ETS2'yi satın alıp deneyin. Eğer oda olmazsa enn son çare format olabilir belki.

Laptop kullanıyorsan sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır > yüksek perf ... işlemcisini seç. Oyunun kaynak dosyasına girip 32 bit launcher ile girmeyi dene. Mümkünse farklı bir setup dosyası ile kurulum yap.

Edit: sistem epey eskiymiş ekran kartı yetersiz olabilir. İnternetten eski versiyon setuplar bulup kurmayı dene.

Geri
Yukarı