Çözüldü ETS 2 aynalar siyah

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnsSG

Centipat
Daha fazla  
ETS 2 aynalar siyah bir de bazı arabaların farları kırmızı karde şeklinde kendi tırımda da öyle yardım edebilir misiniz? Fotoğrafları yükledim.

Dosya Ekleri

• ets.png
    ets.png
    938,2 KB · Görüntüleme: 156
  • ets 2.png
    ets 2.png
    505,4 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rica ederim hocam, keşke çözseydik ama bütün yöntemleri denedik.

Son kez ileri düzey ayarlarda ayna ile ilgili ayar var mı varsa fotoğraf atar mısın?

Arkadaşımla Online girelim dedik bana Save indir istediğimiz gibi oynarız dedi indirdiğim Save'de aynalarda ve ışıklarda hiçbir sorun olmadı bende anlamadım ama sizinde çok emeğiniz geçti teşekkür ederim yine hakkınızı ödeyemem.
Windows Update'yi bir daha fotoğraf atar
1656325483297.png
.....

Bir arkadaşımda da aynısı oldu ama ekran kartını güncelleyince düzeldi yani. Sanırım silip yüklemek te lazım.

Experience tam ne işe yariyor o öncedende açılmıyordu fark ettim ama arkadaşıma sorduğumda bende de açılmıyor oyunda kendisi kullanıyor demişti

Eki Görüntüle 1433199...

Experience tam ne işe yariyor o öncedende açılmıyordu fark ettim ama arkadaşıma sorduğumda bende de açılmıyor oyunda kendisi kullanıyor demişti.

Windows güncel, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bir de oyunu silip yükle bu da olmuyorsa grafikde veya, ekran kartında sorun diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1433199...

Experience tam ne işe yariyor o öncedende açılmıyordu fark ettim ama arkadaşıma sorduğumda bende de açılmıyor oyunda kendisi kullanıyor demişti.

Ekran kartını güncelliyor.

Experience açılmıyor sa artık bilemiyorum yani bu hata bazen oluyormuş NVIDIA'nın sitesinden de sürücü indirirkende hata veriyormuş. Yüklenmesi için nasıl çözülüyor bulamadım.
Yeni açtığım konuya bir arkadaş link attı ingilizce yazıyor ve indirmeye başladı

Experience açılmıyor sa artık bilemiyorum yani bu hata bazen oluyormuş NVIDIA'nın sitesinden de sürücü indirirkende hata veriyormuş. Yüklenmesi için nasıl çözülüyor bulamadım.
Birşey daha sormak istiyorum konu dışı ama steamde oyunu iade ettim iade alındı fakat para gelmedi ne zaman gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı