ETS 2 detaylı FPS arttırma

Xerra

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GTX 420 2000mb
6 GB RAM
i3 550 3.20 GHZ
120 gb ssd
297 Gb HDD
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım ETS 2 de çok kasıyor arkadaşlarımla oynamak istiyorum. Detaylı FPS arttırma yapar mısınız?
Intel'i 3 550 3.20 GHz.
4 GB RAM.
Intel HD Graphics.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM çok yetersiz, işlemci ve ekran kartı minimum istenen seviyelerde yapabileceğin şeyler çok sınırlı. RAM kullanımını minimuma indirmek, çöznürlüğünü 800x600 çerçevesiz pencere ve görüntü ayarlarını en düşük seviyelere çekmen gerekiyor ne kadar yaratır bilemem keyif verir mi tartışılır? Fakat solo oynatacak seviyeye getirir. 25 30 FPS sorun yaratmaz ise sana.

Bu sisteme ne yapsan o oyunda FPS arttıramazsın.

Öyle de 20 30 FPS oynarım yapacak bir şey yok.

Hangi ayarlarda oynuyorsun? Sürücüler güncel mi? Arka planda açık program var mı? Wallpaperi siyah yapın. Veya RAM veya SSD alın.

-Düşük ayarlarda oynuyorum.
-Sürücülerim güncel diye biliyorum aygıt yoneticisine girince ünlem gözükmüyor.
-Arka planda sadece oyun açık kalıyor ve hizmetler falan uygulama açık olmuyor.
-Wallpaper zaten siyah.

Hocam çözünürlük ölçeğini %50 yaparsanız büyük bir fps artışı olur, görüntünün minecrafttan farkı kalmaz.
Not: oyun ayarlarında bu ayar ölçekleme olarak geçiyor.

RAM çok yetersiz, işlemci ve ekran kartı minimum istenen seviyelerde yapabileceğin şeyler çok sınırlı. RAM kullanımını minimuma indirmek, çöznürlüğünü 800x600 çerçevesiz pencere ve görüntü ayarlarını en düşük seviyelere çekmen gerekiyor ne kadar yaratır bilemem keyif verir mi tartışılır? Fakat solo oynatacak seviyeye getirir. 25 30 FPS sorun yaratmaz ise sana.

20 30 FPS yeterli olur drop girmesini istemiyorum gözüm yükseklerde değil drop olmasın yeterli hocam.

Hocam çözünürlük ölçeğini %50 yaparsanız büyük bir FPS artışı olur, görüntünün Minecraft'tan farkı kalmaz.
Not: Oyun ayarlarında bu ayar ölçekleme olarak geçiyor.

Onlar düşükte zaten hocam.

Başlatma seçeneklerinden kod falan varsa yazabilirim atarsanız sevinirim.

20 30 FPS yeterli olur drop girmesini istemiyorum gözüm yükseklerde değil drop olmasın yeterli hocam.

Onlar düşükte zaten hocam.

Başlatma seçeneklerinden kod falan varsa yazabilirim atarsanız sevinirim.

Hocam ölçeklemeyi düşürdüğünüz halde fps artmıyorsa yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Geri
Yukarı