ETS 2 DLC'leri almaya değer mi?

Ben alırsam arkadaşım da alacak. Dediğin şey doğru maalesef 200TL ile dışarıdan güzel bir öğün anca yenilebiliyor artık pek bir değeri kalmadı fakat sormak istedim yine de.
Kesinlikle alınır 1000 tl ediyor indirimsiz.

ProMods oynamak istiyorsan alman şart. Önceden Iberia ek paketini istemiyordu fakat şuan istiyor. Kirkenes yollarını az tıkamadım zamanında. :D

Dostum uzun süredir ETS 2 oynuyorum. ETS2 DLC'siz gram zevk alamazsın. Hele ki tüm DLC'lere sahip olduktan sonra ProMods diye bir olay var o oyunu bambaşka yapıyor zaten. Fakat şu an çok pahalı. İndirimleri bekleyebilirsin.

Dostum uzun süredir ETS 2 oynuyorum. ETS2 DLC'siz gram zevk alamazsın. Hele ki tüm DLC'lere sahip olduktan sonra ProMods diye bir olay var o oyunu bambaşka yapıyor zaten. Fakat şu an çok pahalı. İndirimleri bekleyebilirsin.
DLC'ler indirimde zaten almayı düşünüyordum alacağım da, ProMods'da konuda bahsetmiştim şu an oyunda 170 saatim var hiç harita DLC'si almamıştım bu DLC'ler ile ProMods'da çok rahat 400 saate gelirim diye düşünüyorum.

DLC'ler indirimde zaten almayı düşünüyordum alacağım da, ProMods'da konuda bahsetmiştim şu an oyunda 170 saatim var hiç harita DLC'si almamıştım bu DLC'ler ile ProMods'da çok rahat 400 saate gelirim diye düşünüyorum.
Eğer oyun içi konvoy moduna gireceğin arkadaşın varsa ve ets2 den keyif alıyorsan kesinlikle tavsiye ediyorum tüm harita dlclerini. 800 e yakın saat ets2 oynamış biri olarak Türkiye haritasında Antalya mersin arası veya Kars Artvin arası gitmek veya bursadan çıkıp 4 5 bin km ispanya ya gitmek hala çok sarıyor..

Merhaba, ETS 2'nin tüm harita DLC'leri şu anda indirimlerle beraber bu fiyata geliyor:
Sizce bu fiyata tüm harita eklentilerini almak mantıklı mı? Truckers MP oynuyorum, ProMods girmek için tüm harita genişletmelerini satın almak gerekiyor fakat 220TL'ye değer mi emin olamadım.

Ben hilelisini yaptım onu tavsiye ederim ben para vermem şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı