ETS 2 E6500 sistemde çok kasıyor

Pro_Sandly

Hectopat
Arkadaşlar ETS 2'yi 1 yıl önce satın aldım. Yükledim. Şu anki sürümüm 1.32 yani 1.32 sürümüne çektim. Oyun felaket kasıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 2.93 GHz.
Takılı RAM: 2,00 GB.
Sistem türü: 32 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Kalem ve dokunma: Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok.
Sistem: Windows 10 Home.

Arkadaşlar ETS 2'yi 1 yıl önce satın aldım. Yükledim. Şu anki sürümüm 1.32 yani 1.32 sürümüne çektim. Oyun felaket kasıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 2.93 GHz.
Takılı RAM: 2,00 GB.
Sistem türü: 32 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Kalem ve dokunma: Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok.
Sistem: Windows 10 Home.
Hocam öncelikle sistem ddr2 ve eski bir sistem ets 2 minimum gereksinimler:
  • İşlemci: 2.4 GHz.
  • Bellek: 2 GB RAM
sadece işlemci ve bellekten verdim örneği ve siz minimum özelliklerdesiniz ekran kartınızın gücüne baglı olarak grafikleri indirin o da olmassa maalesef ekran kartı veya sistemdeğiştirmekten başka çözüm yolu yoktur.

Tabii kasar APU kullanıyorsunuz.
Apu kullanmıyor. Keşke APU olsa.

@Pro_Sandly Dahili grafik arabirimin GMA X4500 geçen sene çok konuda yazdım bu grafik arabirimi 3D uygulama çalıştırmakta yetersiz, oldukça vasat sadece görüntü almak için kullanılan bir onboard tümleşik GPU'dur.

Ekran kartı almadığın sürece oynayamayacaksın.

@Pro_Sandly modded driver indir aynı ekran kartını bende kullanıyorum işlemciye overclock çek ben bu ekran kartı ile 25 FPS PUBG Mobile oynuyorum (MEmu)dan
Merhaba. Bu cevap dikkatimi çekti. Öncelikle:
Overclock, bilinçsizce yapıldığı takdirde bilgisayarınızla ilgili maddi kayıplara yol açar. Bilinçli ve özenli şekilde yapıldığındaysa da bilgisayarınıza asla zarar vermeyecek bir uygulamadır. Yani önerdiğiniz kişinin yaptığı yanlış bir hareket işlemci ve ekran kartını yakabilir. Overclock yapmak ne kadar faydalı orasıda tartışılır.

@Pro_Sandly En düşük bütçe ile o oyunu oynatayım sana ;

İlk iş HDD yi biçimlendirip tüm bölümleri siliyorsun. Tek 1 bölüm olacak. Ondan sonra 50TL ye 8600GT, 20TL ye de 2GB RAM daha bulup anakarta takıyorsun. Ondan sonra temiz kurulum ile Win7x64 Home Basic yüklüyorsun. Ondan sonra oyunu oynayabilirsin.

@EyüpWilliam overclock sistemde performansı arttırmak için kullanılan bir ayardır. Ayrıyeten kasa havalandırması iyiyse hiçbir sorun teşkil etmeyecek hatta ve hatta performansı ikiye katlıyacaktır. Söylediklerinize kısmen katılıyor (bilinçsizce yapılırsa zarar verir)
@Elektrikci_Hasan 50 TL'ye 2021'de 8600GT?

Yeni konular

Geri
Yukarı